فهرست
قلعه نویی: اگر آندو را نمی خواستم بی تعارف می گفتم/ همه می دانند ملی پوشان ما افت کرده اند/ گردن ما از مو باریک تر است/ به استقلال و قلعه نویی کم زور نگفته اند
قلعه نویی: اگر آندو را نمی خواستم بی تعارف می گفتم/ همه می دانند ملی پوشان ما افت کرده اند/ گردن ما از مو باریک تر است/ به استقلال و قلعه نویی کم زور نگفته اند

قلعه نویی: اگر آندو را نمی خواستم بی تعارف می گفتم/ همه می دانند ملی پوشان ما افت کرده اند/ گردن ما از مو باریک تر است/ به استقلال و قلعه نویی کم زور نگفته اند

آی اسپورت- سرمربی آبی های تهران، نشست خبری دیدار فردا با صبا در شرایطی ترک کرد که تیترهای خوبی به رسانه ها داده بود. امیر در جلسه تاکید کرد روی آندو حساب کرده و البته از عملکرد تیمش در برابر پارسه راضی نیست. 

ضعف ها برطرف می شوند

احتمالاً فردا از یکی از مدافعان‌مان مثل مگویان استفاده می‌کنیم هرچند من از بازیکنانم و عملکردشان در دیدار مقابل پارسه ناراضی بودم و با وجود آنکه حریف ما فولاد را حذف کرده بود؛ اما توصیه‌های تاکتیکی را به آنها انجام داده بودم. در نیمه دوم شرایط‌مان بهتر شد و حالا هم به آینده امیدواریم و مطمئن هستم ضعف‌های ما خیلی زود برطرف می‌شود.

روی آندو حساب کرده ایم

همه بازیکنانی که در استقلال حضور دارند با نظر مستقیم من جذب شده‌اند و اگر آنها را نمی‌خواستیم بدون تعارف می‌گفتیم. همه اخلاق من را می‌دانند. مگر در سال 83، 14 بازیکن را کنار نگذاشتیم؟ یک بحث فنی است و یک بحث قرارداد بازیکن با باشگاه که به تعهدات باشگاه برمی‌گردد. من عادت ندارم در مسائل مالی دخالت کنم اما چیزی که در تمرینات هست آن را لحاظ می‌کنم.  همه می‌دانند که بازیکنان ملی ما امسال افت کرده بودند و اگر این موضوع را نگوییم به مردم دروغ گفته‌ایم. اگر بازیکنی بخواهد از جمع ما جدا بشود آن مربوط به باشگاه است. تیموریان بازیکن استقلال است و از ابتدای فصل روی او حساب کرد‌ه‌ایم؛ اما اول باید باشگاه در این زمینه تصمیم بگیرد و بعد از آن نظر من را می‌پرسند و منافع باشگاه را لحاظ می‌کنیم.

گردن ما از مو باریک تر است

 بحث دربی یا بازی با ذوب آهن یک موضوع است؛ اما مسئله دیگر این است که ما با نفرات کامل خود نمی‌توانیم تمرین کنیم. در تعطیلات باید با 10 _ 11 بازیکن خود بازی کنیم کجای دنیا کار تاکتیکی را با 10 _ 11بازیکن انجام می‌دهند. البته گردن ما از مو باریک‌تر است تا حالا که به استقلال و قلعه‌نویی زور گفته‌اند. البته تاج و سازمان لیگ تعامل خوبی با باشگاه‌ها دارند. واقعیت را باید گفت از روزی که تاج آمده به نفع باشگاه‌ها عمل می‌کند و لیگ منظم‌تری داریم. سازمان لیگ هم باقدرت‌ کار انجام می‌دهد. مهم منافع فوتبال ماست. ما هرچه که برای تیم ملی و به صلاح فوتبال ملی‌مان باشد تمکین می‌کنیم.

تعامل داشتیم اما حمله می کنند!

تازه ما تعامل داشتیم که اینگونه به ما حمله می‌کنند. نمی‌دانم چه کاری باید انجام دهیم. برخی قلم‌به دستان همه جوره به ما حمله می‌کنند. بحث تاریخ یک موضوع است و بحث کارهای تاکتیکی موضوع دیگر. جالب است برخی قلم‌به دستان می‌گویند چرا در اردوی ارمنستان ستار همدانی بازی کرد اما از یک جوان استفاده نشد. آقایان اطلاعات ندارند و به خودشان زحمت هم نمی‌دهند. مشکل خروجی بازیکنان جوان را داشتیم و این یک سفر خاص بود. برای ما هر دو بازی حساس است. چه دیدار مقابل ذوب آهن و چه بازی در لیگ.

مگر در اروپا 50 روز تعطیلی داریم؟

خیلی چیزهای اروپا خوب است اما اگر همه چیزمان مثل اروپا باشد. پرداخت‌هایمان، زمین‌هایمان و خیلی مسائل دیگر. شما نگاه کنید ما در یک زمین بازی می‌کنیم که به اندازه 10 تمرین انرژی از ما می‌گیرد البته آزادی را هم داریم که بر اساس استاندارد‌ها فوتبال ما باید در همه شرایط پیشرفت کند. همه چیز را باید رعایت کنیم. اگر این مسائل رعایت شود آن وقت می‌توانیم هر 4 روز یک بار بازی کنیم. باید به این سمت پیش برویم. باید بگویم که چگونه است که برای حضور در یک سری مسابقات لیگ را 50 روز تعطیل می‌کنند. مگر در اروپا چنین اتفاقی می‌افتد؟ آنها برای جام جهانی هم حتی این کار را نکردند. آلمان قهرمان شد اما آیا لیگش 50 روز تعطیل شد؟!

شانس ما بد است

تیم ملی یک مسئله ملی است و مربیان  هم حتماً در این باره تدابیر لازم را در نظر می‌گیرند. به هر حال بازیکن احتمال دارد در تمرینات مصدوم شود همانطور که حنیف عمران‌زاده در اردوی ترکیه مصدوم شد و نزدیک بود امیر‌حسین صادقی روز گذشته در تمرین استقلال مصدوم شود اما وقتی یک بازیکن از یک ناحیه دو بار مصدوم می‌شود جای نگرانی دارد. هاشم بیک‌زاده قبل از جام جهانی دچار همین مصدومیت شد و هم‌اکنون هم با این موضوع روبرو شده است. این مسئله جای نگرانی دارد وگرنه بازیکن در تمرینات مصدوم می‌شود. شاید شانس ما هم بد است. یعقوب کریمی در تمرین امید مصدوم می‌شود و چنین اتفاقاتی برای ما رخ می‌دهد.بازیکن در تمرینات مصدوم می‌شود همانطور که بختیار رحمانی رباط پاره کرد. ما دو بازی حساس داریم. تاکنون نتوانستیم به طور کامل از بضاعت خود استفاده کنیم و بازیکنان خود را به طور کامل در اختیار نداشته‌ایم که با نفرات کامل به مصاف رقیبان برویم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-30 14:54:05
نظر دهید

۱ نظر
رسول
دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
حرفهای آقای قلعه نویی درست است .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر