فهرست
پیکان 0-1 پرسپولیس/ کاپیتان فنتستیک!
پیکان 0-1 پرسپولیس/ کاپیتان فنتستیک!

پیکان 0-1 پرسپولیس/ کاپیتان فنتستیک!

آی اسپورت-

هفته سیزدهم لیگ‌برتر، ساعت 15:15، ورزشگاه تختی تهران، تماشاگر: 10000 نفر

داور: احمد صالحی، کمک ها: حسن کامرانی فر، هادی طوسی


اخطار: هادی نوروزی 37، محمد نوری 43 و محسن بنگر 85 از پرسپولیس، فشنگچی 52 و وحید حیدریه 60 از پیکان


پیکان: مهدی رحمتی، آرمان قاسمی، حمیدرضا دیوسالار، وحید حیدریه، سیاوش یزدانی، امیرحسین امیری، صادق بارانی، سیدعلی حسینی، میلاد نوری (82 سوراکا)، امیرحسین فشنگچی(61 عسگری)، سعید دقیقی
سرمربی: منصور ابراهیم‌زاده

پرسپولیس: سوشا مکانی، میثم حسینی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمدرضا خانزاده، مایکل اومانا، رضا حقیقی، محمد نوری، پیام صادقیان، امید عالیشاه، هادی نورزی(86 شهاب زاهدی)
سرمربی: حمید درخشان

شرح بازی در نیمه اول:
مهمترین اتفاق بازی پیکان ـ پرسپولیس، اعتراض های مکرر به احمد صالحی داور این بازی بود که بخصوص از سوی پرسپولیسی ها انجام شد. آنها عقیده داشتند داور با سوت های پی در پی ریتم بازی را از آنها می‌ گیرد. با این حال همه انرژی قرمزها در این مسابقه برای گلزنی منجر به 3 موقعیت نه چندان جدی روی دروازه پیکان شد. تیمی که احتمالا به تک امتیاز این مسابقه راضی است چرا که یکی، دو بازیکن مهم این تیم در ترکیب حضور ندارند و از روی سکوها بازی را تماشا می‌ کنند.

نکته مهم دیگر استقبال بهتر تماشاگران از این مسابقه است، اگرچه 10هزارنفر عدد زیادی نیست اما در این برهوت تماشاچی مایه امیدواری است. البته اگر در نیمه دوم به این عدد برسیم. 

دقایق حساس:
دقیقه۱۲: داور برخورد توپ درون محوطه جریمه به دست مدافع پیکان را خطا ندانست.
دقیقه 17: سعید دقیقی از مدافعان پرسپولیس عبور کرد و ضربه او با فاصله کمی از کنار دروازه سوشا مکانی به بیرون رفت.
دقیقه۲۰: نوری بهترین فرصت پرسپولیس را از دست داد، کاپیتان پرسپولیس که روی ضد حمله می توانست هم تیمی هایش را صاحب فرصت کند که با بی دقتی پاسش را درون محوطه جریمه به بیرون فرستاد.
دقیقه 22: ارسال وحید حیدریه و ضربه سر سعید دقیقی از داخل محوطه جریمه با واکنش زیبای سوشا مکانی همراه شد.
دقیقه 37: ارسال محمدرضا خانزاده از سمت راست با اشتباه مدافعان پیکان به محسن بنگر رسید که ضربه بغل پای مدافع پیش‌تاخته پرسپولیس از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.
دقیقه 42: حرکت سریع امید عالیشاه با پاس عرضی او به پیام صادقیان همراه شد اما ضربه فنی صادقیان با فاصله کم از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 62: ضربه سر محسن بنگر روی ارسال پیام صادقیان به تور دروازه پیکان برخورد کرد.
دقیقه 65: هواداران پرسپولیس آرام آرام از بازی یکنواخت تیمشان خسته شدند و گهگاه فریادهای اعتراض آمیز در گوشه و کنار سکوها شنیده می‌ شود. سکوهایی که امروز نزدیک به 10هزار تماشاگر را در خود جای داده اند.
دقیقه 67: پیام صادقیان با اکراه زمین بازی را ترک کرد. او که قصد داشت از گوشه زمین و با گام های کوتاه بیرون برود با اعتراض هواداران دستی برای آنها تکان داد و سرعتش را زیاد کردو با طارمی دست داد و به نیمکت ذخیره ها رفت. صادقیان البته برخورد چندان صمیمی با حمید درخشان در این لحظه نداشت.
دقیقه 71: محمد نوری کاپیتان پرسپولیس با آرمان قاسمی مدافع پیکان بر سر تصاحب یک توپ درگیر شد و روی زمین افتاد. او انتظار داشت داور پنالتی بگیرد اما صالحی هیچ اعتنایی به این صحنه نکرد تا اعتراض نوری کماکان ادامه داشته باشد.
دقیقه 76: بعد از اینکه دروازه رحمتی باز شد، این دروازه‌بان به شدت به مدافعان و مهاجمان تیمش اعتراض کرد و اعتراض هایش تمامی نداشت. هواداران پرسپولیس هم علیه رحمتی شعار می‌ دادند که به همین خاطر دروازه‌بان پیکان حسابی عصبانی شده بود.
دقیقه 82: هواداران پرسپولیس به مهدی رحمتی توهین کردند. با این کار مسوولان ورزشگاه به تکاپو افتادند تا جلوی شعارها را بگیرند اما موفقیتی حاصل نشد. تراکتورسازی به دلیل توهین به تماشاگرانش به رحمتی از انجام یک بازی خانگی مقابل تماشاچی ها محروم شده است.
دقیقه 86: محسن بنگر به دلیل خطا روی سعید دقیقی در حوالی نیمه زمین کارت زرد گرفت. 
دقیقه 89: پیکان سعی در حضور در نیمه پرسپولیس را دارد اما قرمزها با چنگ و دندان و خطا مانع از تسلط شاگردان منصور ابراهیم‌زاده می‌ شوند.
دقیقه 90: پاس عالیشاه در یک ضدحمله با ضربه محکم شهاب زاهدی با فاصله نزدیک از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه 1+90: هواداران پرسپولیس سرپا در انتظار پایان بازی هستند. 

شرح گل:
صفر ـ 1 (پرسپولیس): محمد نوری کاپیتان پرسپولیس روی ارسال امید عالیشاه از چپ با ضربه سر برای دومین بار در یک هفته برای پرسپولیس گل زد. نوری بعد از این گل با یک بند برای خود هدبند ساخت تا فدرت سرزنی خود را به رخ هواداران و رقبا بکشد!

  ۱  
آی اسپورت
2014-10-30 17:15:25
نظر دهید
۱ نظر
-
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳، ۱۹:۰۰
شما چه مرگتون شده؟چرا اخبار خارجی رو نمیزارید؟با این سایت دوزاریتون‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر