فهرست
مدیرعامل پیکان: کادرفنی را تغییر نمی دهیم
مدیرعامل پیکان: کادرفنی را تغییر نمی دهیم

مدیرعامل پیکان: کادرفنی را تغییر نمی دهیم

آی اسپورت- ابراهیم ثنایی در مورد شکست یک بر صفر پیکان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و توپ و میدان در اختیارمان بود. در این نیمه چند موقعیت هم داشتیم که از دست دادیم.

وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و من به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم و برای‌شان آرزوی موفقیت دارم. در هر صورت بازیکنان ما سخت تلاش کردند اما در روزی که شایسته باخت نبودیم، شکست خوردیم.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: امیدوارم در دو سه بازی باقیمانده نیم‌فصل نتیجه بگیریم تا در میانه جدول حضور داشته باشیم.

ثنایی در مورد شایعه حضور علی دایی در تیم پیکان تأکید کرد: تصمیمی برای تغییر در کادر فنی نداریم و با علی دایی هم هیچ مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

وی در پاسخ به این سؤال که «امکان دارد بازیکنان پیکان را جریمه کنید؟»، خاطرنشان کرد: من شاهد بودم بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند اما اگر کادر فنی تشخیص دهد بازیکن یا بازیکنانی را کم‌کاری کرده‌اند، جریمه می‌کنیم. به هر حال فوتبال برد و باخت دارد و ما امیدوارم در بازی‌های آینده بهتر کار کنیم.

ثنایی با ابراز تأسف از اینکه نتوانسته‌اند مقابل پرسپولیس امتیازی کسب کنند، خاطرنشان کرد: امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم تا در پایان نیم فصل اول بتوانیم در نیمه بالای جدول قرار بگیریم.

مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص حق پخش تلویزیونی و اینکه آیا از اقدام فدراسیون بابت ممانعت از ورود دوربین به ورزشگاه‌ها حمایت می‌کند یا نه، گفت: حق پخش جزو حقوق باشگاه‌ها، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است و در آخرین نشستی که با آقای ضرغامی داشتیم، او قول داد که به فوتبال کمک کند.

وی در ادامه افزود: البته این موضوع باید به هیئت دولت برود و ابتدا کمک مقطعی به فوتبال صورت بگیرد و پس از آن طی یک لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه شود.

مدیرعامل باشگاه پیکان افزود: با توجه به اینکه مجلس به جوانان علاقه‌مند است به نظرم این موضوع را مصوب خواهد کرد که حق پخش تلویزیونی فوتبال پرداخت شود. باید موضوع به این شکل حل شود چون صداوسیما می‌گوید بیشتر از این نمی‌تواند به فوتبال پول بدهد.

     
آی اسپورت
2014-10-30 17:32:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر