فهرست
سایپا 1-2 راه آهن/ بچه عقاب و سیو سرنوشت ساز پنالتی
سایپا 1-2 راه آهن/ بچه عقاب و سیو سرنوشت ساز پنالتی

سایپا 1-2 راه آهن/ بچه عقاب و سیو سرنوشت ساز پنالتی

آی اسپورت-
هفته سیزدهم لیگ برتر
 ورزشگاه انقلاب کرج، تماشاچی:500 نفر

داور: محمدرضا اکبریان، کمک ها:رضا سخندان-مهدی الوندی

اخطار: سیامک کوهنورد 20، محمد ستاری 29، بهادر عبدی 48، میلاد محمدی 70 از راه آهن، علی علیزاده 44، بابک حاتمی 90، ابراهیم شکوری 91 از سایپا


سایپا: محمدرضا اخباری، مهدی ترابی، ابراهیم شکوری، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، بابک حاتمی، محمد نزهتی، حامد شیری، کاوه رضایی، میلاد میداودی(78 سیدصالحی) و علی علیزاده(58 ابراهیم صادقی)
مربی: فرهاد پورغلامی

راه آهن: امیر عابدزاده، حامد نورمحمدی، محسن ایران نژاد، رامین رضائیان، میلاد محمدی، سیامک کوهنورد(46 امین منوچهری)، محمد ستاری، محمد حسین پور، رضا خالقی فر(90 شیری)، بهادر عبدی(72 آبشک) و علی علیپور
سرمربی:حمید استیلی

شرح گل:
صفر ـ 1(راه‌آهن): هنوز خبرنگاران در جای خود مستقر نشده بودند که علی علیپور با توپی سرکش در داخل محوطه جریمه به زیبایی گل اول مسابقه را به ثمر رساند.
1 ـ 1(سایپا): خطای روی میلاد ترابی یک ضربه کاشته نصیب سایپا کرد و این ضربه را میلاد میداوودی روی دروازه راه‌آهن فرستاد که بعد از برخورد مدافعان و دروازه‌بان راه‌آهن توپ به نزهتی رسید و او گل تساوی را در دقیقه 12 وارد دروازه عابدزاده کرد.
1 - 2 (راه آهن): ارسال حسین پور از راست روی یک ضربه ایستگاهی با اشتباه اخباری گلر سایپا همراه شد و خالقی فر با یک ضربه فرصت طلبانه راه آهن را به گل دوم رساند.

اتفاق ویژه:
 سایپا در این مسابقه دو پنالتی از دست داد. پنالتی اول توسط حامد شیری بیرون رفت و پنالتی دوم را امیر عابدزاده از ابراهیم صادقی گرفت. جالب اینکه سایپا در جام‌حذفی نیز در ضربات پنالتی از تراکتور شکست خورد و اوت شد. 

دقایق حساس:
دقیقه 14:کاوه رضایی در موقعیت تک به تک توپ را به تیرک افقی دروازه زد.
دقیقه27:خطای ایران نژاد روی کاوه رضایی که به مشکوک هم به نظر می رسید باعث اعلام یک ضربه پنالتی برای سایپا شد. پنالتی را حامد شیری با بی دقتی بیرون زد.
دقیقه 49:میلاد میداوودی در یک موقعیت تک به تک با عابدزاده توپ را به خارج زد.
دقیقه 87: خطای حامد نورمحمدی روی میلاد کرمانی سایپا را صاحب دومین پنالتی اش در این بازی کرد که این پنالتی هم با شیرجه عالی امیر عابدزاده مهار شد. پنالتی دوم سایپا را ابراهیم صادقی یار تازه وارد این تیم به سمت دروازه راه‌آهن زد.

     
آی اسپورت
2014-10-31 18:42:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر