فهرست
نفت مسجدسلیمان 1-1 ذوب آهن/ نفت رکورد تساوی را شکست
نفت مسجدسلیمان 1-1 ذوب آهن/ نفت رکورد تساوی را شکست

نفت مسجدسلیمان 1-1 ذوب آهن/ نفت رکورد تساوی را شکست

آی اسپورت-هفته سیزدهم لیگ برتر
ساعت: 16:50،ورزشگاه : بهنام محمدی،تماشاگر: 10000 نفر

داور: رضا کرمانشاهی ،کمک ها: بابک داوری ، رسول ذورقی

اخطار: دهنوی 22 و فرهادی 36 از ذوب آهن، رضا درویشی 51ف میلاد جعفری 54، سالارزاده 80  از نفت مسجد سلیمان

نفت مسجد سلیمان: رضا حیدری، سعید سالارزاده، حمید بوحمدان، محمد مدمیلیسی، جلال عبدی، میلاد زنیدپور، ستار دراجی، میلاد سلیمان فلاح(80 کیومرث چراغی)، میلاد جعفری(75 احسان الوان زاده)، رضا درویشی و لوییز کارلوس دوس سانتوز(92 فرزاد محمدی)
سرمربی:بهروز مکوندی

ذوب آهن: رشید مظاهری، علی همام، اکبر ایمانی، کارلوس سانتوز، قاسم حدادی فر، قاسم دهنوی، مهرداد قنبری، هادی محمدی، مهدی رجب زاده(91 محمدرضا عباسی)، محسن مسلمان(76 مرتضی تبریزی) و اسماعیل فرهادی(70 مسعود حسن زاده)
سرمربی: یحیی گل محمدی

شرح گل:
صفر ـ 1(ذوب‌آهن): دقیقه 26 اسماعیل فرهادی با بغل پا در دهانه دروازه ارسال مهدی رجب‌زاده بازیکن باسابقه ذوب را به گل تبدیل کرد.
1 ـ 1 (نفت‌مسجدسلیمان): رضا درویشی پا به توپ به عمق دفاع ذوب‌آهن زده، وارد محوطه جریمه شد و شلیک از درون محوطه جریمه رشید مظاهری دفع کرد که در برگشت کارلوس دوس سانتوس با بغل پا گل تساوی نفت را در دقیقه 48 بازی به ثمر رساند. 

شرح بازی در نیمه اول:
نفت‌مسجدسلیمان بازی تهاجمی آغاز کرد و با در اختیار داشتن توپ و میدان دروازه تیم ذوب‌آهن را تحت فشار قرار داد و یک بار هم با شوت ستار دراج نواخت فرصت گلزنی داشت ولی ذوب‌آهن با کنترل بازی و استفاده از ضدحملات و با مثلث رجب‌زاده، مسلمان و فرهادی چشم به ضدحملات دوخته بود که در دقیقه 26 توسط اسماعیل فرهادی دروازه تیم نفت را گشود تا بازی در نیمه اول یک ـ صفر به سودشان به پایان برسد.

دقایق حساس:
دقیقه 6: شوت ستار دراج از پشت محوطه جریمه که رشید مظاهری آن را دفع کرد.
دقیقه 51: شوت محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه زوزه کشان از بالای دروازه نفت به خارج رفت.
دقیقه 70: کارلوس دوسانتوز با شلیک زیبا دروازه ذوب آهن را تهدید کرد که مظاهری توپ را به کرنر فرستاد.

حواشی دیدار:
* حسین مالکی بازیکن نفت‌مسجدسلیمان که عزادار پدرش است همراه تیم بود. ضمن آنکه بهروز مکوندی سرمربی تیم در غم از دست دادن عموی خود مواجه بود اما تیمش را برابر ذوب‌آهن همراهی کرد.
* از نیمه دوم بازی زیر باران برگزار می شود و از دقیقه 65 بارش باران خیلی شدید شده است.
* حدود پنج هزار هوادار مشتاق در ورزشگاه شهید بهنام محمدی حضور دارند و این دیدار را نزدیک تماشا می‌کنند. به نظر می‌رسد صندلی خالی در ورزشگاه وجود ندارد.
*تماشاگران پرشور مسجد سلیمان با بلندگو به تشویق تیم خود مشغول هستند و کمترین بی احترامی را نیز به تیم حریف انجام ندادند و فقط به تشویق تیم خود مشغول هستند.
* این دیدار زیر بارش شدید باران در مسجد سلیمان برگزار می‌شود.

     
آی اسپورت
2014-10-31 18:56:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر