فهرست
پایان لغزش پرسپولیس؛ آرامش با سیم‌خاردار
پایان لغزش پرسپولیس؛ آرامش با سیم‌خاردار

پایان لغزش پرسپولیس؛ آرامش با سیم‌خاردار

آی‌اسپورت- با بازگشت حسینی به دفاع پرسپولیس، آرامش و البته، قهرمانی هم به این تیم برگشت.  هفته پیش و در غیاب جلال حسینی، پرسپولیس روز سختی را مقابل سایپا سپری کرد. مهاجمان دایی، دو گل به پرسپولیس زدند و چندین موقعیت خطرناک هم ساختند. امروز و با بازگشت سیدجلال، خط دفاع پرسپولیس باز هم نمایش مطمئنی داشت و با ثبت هفدهمین کلین شیت، قهرمانی‌اش را جشن گرفت.

پرسپولیس این فصل، فقط در دو بازی بیشتر از یک گل خورده که در هر دو مسابقه، جلال حسینی غایب بوده است. بازی با سایپا در نیم فصل دوم و بازی با سپاهان در نیم فصل اول، که حسینی در ترکیب این تیم حاضر نبود. پرسپولیس این فصل در ۹ بازی بدون سیدجلال در لیگ برتر، فقط ۴ کلین شیت داشت. یعنی بدون کاپیتان، کمتر از نصف بازی‌های توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. آمار پرسپولیس در حضور حسینی، ۱۸ بازی و ۱۳ کلین شیت است. یعنی در حضور سیدجلال، آن‌ها بیشتر از ۷۰ درصد بازی‌های‌شان را بدون گل خورده تمام می‌کنند.

نمایش خوب سیدجلال در مشهد، انتظار پرسپولیسی‌ها برای قهرمانی را تمام کرد و آن‌ها با کلین شیت در این مسابقه، با خیال راحت جشن قهرمانی‌شان را برگزار کردند. با کاپیتانی که نمایش قابل اعتمادش، قهرمانی را قطعی می‌کند و خودش، هفته آخر جام را بالای سر می‌برد.

سایت نود

۱۳    
آی اسپورت
2018-04-07 19:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر