فهرست
مرفاوی: نمی خواستیم ریسک کنیم/ استقلال خسته بود
مرفاوی: نمی خواستیم ریسک کنیم/ استقلال خسته بود

مرفاوی: نمی خواستیم ریسک کنیم/ استقلال خسته بود

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صبای قم، از کسب تساوی برابر استقلال راضی بود. صمد مرفاوی که تا کنون موفق به شکست استقلال نشده، تیم رقیب را در این مسابقه خسته توصیف کرد. 

استقلال شاداب نبود

 بازی سختی برای ما بود با یک تیم بزرگ به نام استقلال بازی داشتیم و استقلال برای کورس قهرمانی نیاز به امتیاز داشت و ما هم با توجه به شرایطمان در جدول باید با تمام وجود بازی می‌کردیم تا در زمین استقلال امتیاز بگیریم می‌دانستیم استقلال خوب بازی می‌کند و شرایط خوبی دارد و بازی در جام حذفی مقابل پارسه این تیم خسته شده بود و بازیکنان‌شان شادابی گذشته را نداشتند اما در مقابل ما خیلی انگیزه داشتند و با شناختی که از استقلال داشتیم فوتبالی بازی کردیم که در حمله و دفاع خوب بازی کردیم و نیمه اول استقلال یک کرنر هم به دست نیاورد اما در نیمه دوم استقلال سعی کرد بازی را در دست بگیرد و بازی تا حدی متعادل بود و بعد از گل شرایط ما سخت شد ولی خدا را شکر گل مساوی را زدیم مقابل تیم بزرگ استقلال مساوی شدیم اما این مساوی چیزی از ارزش‌های استقلال کم نمی‌کند.

ریسک نکردیم

مقابل استقلال نمی‌توان ریسک کرد و ما نمی‌توانستیم با همه نیروهای هجومی‌مان در آزادی بازی کنیم اما همین که در ورزشگاه آزادی امتیاز بگیریم مفید بود، البته ریسک نکردیم چرا که استقلال چیزی برای از دست دادن نداشت.

استقلال پتانسیل بالایی دارد

م بعد از گل ما، استقلالی‌ها به بازی مستقیم و بلند روی آوردند و به همین دلیل ما هم بازیکنان قد بلندمان را به زمین فرستادیم تا در بازی هوایی هم مسلط باشیم.درست است که با استقلال مساوی کردیم، اما استقلال پتانسیل بالایی دارد و از توانایی زیادی هم بهره می‌برد و امیدوارم که در بازی‌های آینده این تیم بتواند نتایج خوبی بگیرد و موفق شود.

     
آی اسپورت
2014-10-31 19:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر