فهرست
قلعه نویی: از بازی راضی بودم، از نتیجه نه/ روی قول قهرمانی هستم
قلعه نویی: از بازی راضی بودم، از نتیجه نه/ روی قول قهرمانی هستم

قلعه نویی: از بازی راضی بودم، از نتیجه نه/ روی قول قهرمانی هستم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال استقلال، خستگی را عامل اصلی توقف تیمش در دیدار خانگی برابر صبا عنوان کرد. قلعه نویی در کنفرانس خبری تاکید داشت که از نحوه بازی تیمش ناراضی نیست. 

در حد استقلال ظاهر نشدیم

احساس می‌کنم بازیکنانم در این بازی خسته بودند و در نیمه دوم می‌‌توانستیم به بازی سرعت بدهیم ولی یک گل غافلگیرانه خوردیم و از بازی راضی بودم اما از نتیجه نه، هرچند در حد استقلال ظاهر نشدیم. موقعیت‌های زیاد گلزنی داشتیم که یکی را تبدیل به گل کردیم ولی برخلاف روند بازی گل خوردیم هرچند آن ضربه سر هم می‌توانست گل شود و ما بازنده شویم و در حد استقلال ظاهر نشدیم و شاید دلیلش سفر ها بوده است و بعد از بازی با پدیده در جام حذفی مقابل پارسه 120 دقیقه بازی کردیم و خسته بودیم. سفرهای زیادی داشتیم.

تقصیر فروزان نبود

فروزان دروازه‌بان خوبی است و امروز دیدید روی دروازه او فشار زیادی نیامد و فکر می‌کنم فروزان در این بازی زمین نخورد و فقط همان یک توپی که گل خورد به سمت دروازه‌اش آمد و یک کرنر هم زده شد اما از این نوع گل‌ها در فوتبال زیاد رخ می‌دهد و فروزان مقصر نبود اما در هر حال هر بازیکنی فراز و نشیب دارد اما این طور نیست که بگوییم فروزان روی این گل مقصر بود.

روی قول قهرمانی هستم

در مورد قهرمانی الان از آن چیز که پیش بینی می‌کردیم عقب هستیم چراکه در 4-5 بازی آخر امتیازات را از دست دادیم اما 4 امتیاز با صدر جدول زیاد نیست و می‌شود آن را جبران کرد و ان‌شاءالله ما هنوز روی قول قهرمانی‌مان هستیم.

امیدوارم مصدومیت رمضانی جدی نباشد

لان نمی‌شود درباره مصدومیت رمضانی صحبت کرد اما وقتی که این بازیکن به بازی آمد سرعت تیمی ما بالا رفت اما مصدوم شد و تا فردا تیم پزشکی باید با یخ درمانی مصدومیت او را مهار کند تا به گرفتن ام آر آی وضعیت رمضانی مشخص شد اما الان نمی‌توانم در مورد مصدومیت او حرف بزنم هر چند که او بازیکن جوانی است و امیدوارم طوری نشده باشد.

     
آی اسپورت
2014-10-31 19:34:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر