فهرست
استیلی: پیشنهاد سرمربی گری پرسپولیس؟ به صورت رسمی صحبتی نشده است!
استیلی: پیشنهاد سرمربی گری پرسپولیس؟ به صورت رسمی صحبتی نشده است!

استیلی: پیشنهاد سرمربی گری پرسپولیس؟ به صورت رسمی صحبتی نشده است!

آی اسپورت- در کنفرانس خبری پیش از دیدار با سایپا، علی لطیفی کمک مربی تیم راه آهن اعلام کرد حمید استیلی از سوی باشگاه پرسپولیس پیشنهاد سرمربی گری داشته است. در همین خصوص حمید استیلی در مصاحبه ای درباره این پیشنهاد توضیح می دهد:

در کنفرانس پیش از بازی مقابل سایپا علی لطیفی اعلام کرد که استیلی از تیم پرسپولیس پیشنهاد داشته اما آن را نپذیرفته است. کمی در مورد این موضوع صحبت می‌کنید؟
 

من برای راه‌آهن برنامه‌ریزی 3 تا 5 ساله دارم و در حال حاضرم فکرم به این مسئله است. امیدوارم تیم امید هم موفق باشد. روز گذشته هم با خاکپور تماس گرفتم و به او تبریک گفتم. در پرسپولیس هم درخشان با اینکه تحت فشار است اما خوب کار می‌کند و امیدوارم موفق باشد.
 

یعنی پیشنهادی به شما نشده بود؟
 

به صورت رسمی خیر نمی‌خواهم خیلی در این باره صحبت کنم. برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم. درخشان در کنار عبدی زوج موفقی هستند. موفقیت پرسپولیس برایم همانند موفقیت راه‌آهن است زیرا هر چه دارم از پرسپولیس است.


شب گذشته هم در هیأت علی پروین شرکت کردید.


حرم هر سال همیشه به هیأت پروین می‌روم و شب گذشته هم با کادر فنی حاضر شدیم امیدوارم عزاداری همه قبول باشد. این اعتقادات قوی است که انسان را نگه می‌دارد. چنین اعتقاداتی به انسان کمک خواهد کرد. ما باید از امام حسین درس شجاعت، اخلاق و از خود گذشتگی یاد بگیریم که امیدوارم بتوانیم در زندگی خود این موضوع را پیاده کنیم.

     
آی اسپورت
2014-11-01 11:43:31
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر