فهرست
تراکتورسازی 2 - استقلال 2: کاپیتان، قلعه نویی را نجات داد
تراکتورسازی 2 - استقلال 2: کاپیتان، قلعه نویی را نجات داد

تراکتورسازی 2 - استقلال 2: کاپیتان، قلعه نویی را نجات داد

آی اسپورت- دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال از ساعت 16:30 در ورزشگاه یادگار امام تبریز و با حضور بیش از 50 هزار هوادار برگزار شد که بازی با نتیجه دو بر دو به بازی رسید.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود. وی به خالد شفیعی از تراکتورسازی و جاسم کرار از استقلال کارت زرد نشان داد.

در نیمه اول این بازی تراکتورسازی و استقلال بازی هجومی را آغاز کردند تا جایی که سرخ‌پوشان تبریزی در دقیقه 4 روی ضربه ادینهو خطرناک ظاهر شدند. چند دقیقه بعد محمد قاضی ضربه سری را به سمت دروزاه حریف زد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه 22 بازی تراکتورسازی روی حرکت محسن دلیل در موقعیت آفساید به گل رسید که داور به درستی این گل را مردود اعلام کرد.

در ادامه توپ بیشتر در میانه میدان بود تا در نهایت دو تیم در پایان این نیمه به تساوی رضایت دادند.

 با شروع نیمه دوم این دیدار بازی پر شور و حرارات برگزار شد تا اینکه در دقیقه 59 ضربه محکم دلیر از پشت محوطه جریمه به تیر دروزاه استقلال خورد و در برگشت ادینهو هم نتوانست دروازه فروزان را باز کند. همین اتفاق باعث شد تا استقلال در پی جبران بر بیاید و در اولین حمله روی حرکت و ضربه دیدنی آرش برهانی در دقیقه 61 دروزاه تراکتورسازی را باز کرد تا آبی‌پوشان از حریف پیش بیفتند.

درست 5 دقیقه بعد ارسال آندرانیک تیموریان از روی نقطه کرنر با ضربه سر خوب عمران‌زاده می‌رفت که در قعر دروازه تراکتورسازی قرار بگیرد اما ضربه این بازیکن بعد از خوردن به تیر دروزاه به زمین برگشت.

در دقیقه 72 ضربه محمد قاضی در دستان حامد لک قرار گرفت.

بعد از این اتفاق تراکتورسازی به حملات خود اضافه کرد تا اینکه در دقیقه 75 شاهین ثاقبی با یک ضربه پای چپ و محکم دروازه فروزان را باز کرد.

بازی با همین شرایط ادامه پیدا کرد و دو تیم به حملات پراکنده خود ادامه دادند تا اینکه ادینهو سرانجام کار خود را کرد و با یک حرکت زیبا و عبور ار از مگویان با پای چپ دومین گل تراکتورسازی را به ثمر رساند اما صادقی با یک ضربه پای چپ در دقیقه 90+5 بازی را به تساوی کشاند تا زور دو مربی تا دقایقی پایانی به هم نرسد. تا بازی با همین نتیجه دو بر دو به پایان برسد.

ترکیب تراکتورسازی:

حامد لک، میرهانی هاشمی، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، حبیب گردانی، شاهین ثاقبی، شهریار شیروند (64 سامان نریمان جهان)، فرشاد احمدزاده (88 دوکای)، احمد کامدار،‌ محسن دلیر(85 محمد ابراهیمی) و ادینهو.

سرمربی: رسول خطیبی

ترکیب استقلال:

محسن فروزان، امیر حسین صادقی، حنیف عمران زاده،پژمان نوری، خسرو حیدری،آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی،جاسم کرار(80 هرائیر مگویان)، سجاد شهباززاده، محمد قاضی(90+1 محمد رضا خرسندنیا) و آرش برهانی(67 یعقوب کریمی)

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

  ۳  
آی اسپورت
2014-11-07 18:55:37
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳، ۱۹:۲۹
آقایام مسئول سایت اگه وقت و عرضه سایت داری ندارید درشو تخته کنید برید. نه خبر میذارید نه کامنت میذارید هفته به هفته دو تا خبر نتیجه بازی میذارید والسلام خسته نباشید. جمع کنید بابا ...!!
-
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳، ۱۵:۲۰
اینچه وضعیت سایته اه اه جم کنید سایتتون رو
-
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
در سایتو لطفا گل بگیرید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر