فهرست
افشارزاده: اولتیماتومی به قلعه نویی نداده ایم/ بعد از دربی بازیکنان کم کار را معرفی می کنیم
افشارزاده: اولتیماتومی به قلعه نویی نداده ایم/ بعد از دربی بازیکنان کم کار را معرفی می کنیم

افشارزاده: اولتیماتومی به قلعه نویی نداده ایم/ بعد از دربی بازیکنان کم کار را معرفی می کنیم

آی اسپورت- درباره تساوی 2 بر 2 استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: این دیدار هم برای تیم ما و هم تراکتورسازی حساس بود اما با توجه به اینکه با برتری در این دیدار جایگاه‌مان در جدول بهتر می‌شد، بازی برای ما حساس‌تر بود.

وی با ابراز امیدواری از برطرف شدن نقاظ ضعف تیمش توسط امیر قلعه‌نویی تصریح کرد: با توجه به توانی که از بازیکنان استقلال سراغ دارم، مطمئن هستم در بازی آینده مقابل پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش می‌گذارند. باید قبول کنیم که استقلال بد گل می خورد و در بازی روز گذشته هم مدافعان و هم محسن فروزان روی گل‌های خورده خوب کار نکردند.

مدیرعامل استقلال با اشاره به شعارهای هواداران تراکتورسازی علیه قلعه‌نویی افزود: قلعه‌نویی برای آنها کار کرده و حیف بود که با سر دادن شعار علیه وی همه چیز را خراب کنند. قهرمانی‌ها در فوتبال فراموش می‌شوند اما آنچه در ذهن باقی می‌ماند، رفتار و کردار خوب انسان‌ها است. قلعه‌نویی برای تراکتورسازی زحمت زیادی کشیده بود و باید حرمت او را حفظ می‌کردند. رسول خطیبی می‌توانست نقش ویژه‌ای بازی کند و مانع شعار تماشاگران علیه قلعه‌نویی شود.

افشارزاده با بیان اینکه «در ورزشگاه یادگار امام تبریز به قلعه‌نویی بی‌احترامی کردند»، خاطرنشان کرد: از مدیرکل ورزشی استان آذربایجان غربی انتظار دارم به این مسئله رسیدگی کند. تیم ما از بدو ورود به فرودگاه تبریز مورد اهانت عده‌ای قرار گرفت که در این میان بیشترین ناسزا علیه محسن فروزان و امیر قلعه‌نویی بود.

وی در مورد اینکه جمشید نظمی مدیرعامل تراکتورسازی در اظهار نظری مدعی شده که افشارزاده گویا انتظار دارد مدیر کل ورزشی استان به همه 65 هزار نفر در ورزشگاه یادگار امام تذکر دهد، گفت: ای کاش نظمی به فرودگاه می‌رفت تا ببیند چقدر به تیم استقلال توهین شد. من حرفی نزدم که نظمی بخواهد پاسخم را بدهد. انتظار من از مدیر کل ورزشی استان این بود که به مسئولان تذکر دهد و یا خود نظمی کاری می‌کرد که از بلندگوهای ورزشگاه تماشاگران را به آرامش دعوت کنند.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود از طرف هیئت مدیره به قلعه‌نویی بابت نتایج اخیر اولتیماتوم داده شده است گفت: اصلا چنین چیزی نیست. پس از پایان بازی با پرسپولیس جلسه‌ای با حضور قلعه‌نویی خواهیم داشت تا به بررسی نقاط ضعف تیم‌مان بپردازیم. کاری جز حمایت از قلعه‌نویی نکرده‌ایم و من و کامران صاحب‌پناه رئیس هیئت مدیره استقلال اولتیماتومی به قلعه‌نویی نداده‌ایم.

افشارزاده ادامه داد: درست است که تساوی در حضور 60 هزار نفر نتیجه بدی نیست اما تساوی‌های اخیر نباید اتفاق می‌افتاد. قطعا پس از بازی با پرسپولیس در جلسه‌ای با قلعه‌نویی، بازیکنان کم کار را معرفی خواهیم کرد.

وی درباره برگزاری دربی در تاریخ دوم آذر تصریح کرد: برای ما برگزاری دربی در تاریخ دوم یا هفتم آذر تفاوتی نمی‌کند.

مدیرعامل استقلال در خصوص ناراحتی سید سعید افجه‌ای از وی عنوان کرد: به افجه‌ای گفتم که با مطالعه صحبت کند و اگر موضوعی را نمی‌داند در پاسخ به سوال آن بگوید اطلاعی ندارم که افجه‌ای هم این مسئله را پذیرفت.

     
آی اسپورت
2014-11-08 13:15:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر