فهرست
کفاشیان: قرارداد وینگادا فسخ شد / کمیته فنی تصمیم به قطع همکاری با این مربی گرفت
کفاشیان: قرارداد وینگادا فسخ شد / کمیته فنی تصمیم به قطع همکاری با این مربی گرفت

کفاشیان: قرارداد وینگادا فسخ شد / کمیته فنی تصمیم به قطع همکاری با این مربی گرفت

آی اسپورت- علی کفاشیان ظهر امروز (شنبه) در جمع خبرنگاران اعلام کرد که قرارداد نلو وینگادا سرمربی تیم المپیک با فدراسیون فوتبال فسخ شد و این مربی دیگر هدایت امیدها را برعهده ندارد.

وی گفت: قرارداد وینگادا فسخ شده است. در این خصوص فردا جلسه‌ای برگزار خواهد شد و بعد در خصوص جانشین وینگادا تصمیم بگیریم. اسامی وجود دارد که باید ببینیم چه کسی به تیم امید کمک کند. در خصوص وینگادا کمیته فنی نظر داد و اعلام کرد که در این شرایط او نمی‌تواند به ما کمک کند ما هم به خاطر همین از او عذرخواهی کردیم.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا نگران این نیست که پس از قطع همکاری با وینگادا از نظر مالی متضرر شوند خاطرنشان کرد: مسئله مالی با وینگادا زیاد نیست و می‌توانیم با هم در این خصوص تفاهم کنیم. فکر می‌کنم از پول قرارداد وینگادا دو ماه باقی مانده است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: با توجه به قطع همکاری با وینگادا کسانی هستند که بتوانند به تیم امید در اردوی قطر کمک کنند. قرار است در قطر بازی دوستانه خوبی برگزار کنیم. قطعا تسلط کاشانی به کار می‌تواند به کمک تیم المپیک بیاید و او برای اردوی قطر از مربیان خوبی استفاده خواهد کرد.

کفاشیان در خصوص وضعیت مسئله حق پخش تلویزیونی اظهار داشت: مسئله حق پخش یک شبه حل نمی‌شود و باید در این مورد صحبت‌هایمان را انجام دهیم. هم صدا و سیما، هم دولت و هم وزارت ورزش و جوانان در این مورد باید صحبت کنند.

وی ادامه داد: برای ما بحث افزایش درصد مطرح نبود و می‌خواستیم مسئله حق پخش تلویزیونی به رسمیت شناخته شود که این اتفاق افتاد. حالا وظیفه ما این است که با یک لایحه خوب بودجه خوبی از دولت و مجلس برای فوتبال  بگیریم. وقتی صدا و سیما می‌خواهد فیلم و سریال بسازد برای گرفتن بودجه به مجلس می‌رود از این مسئله دفاع می‌کند و حالا باید برای حق پخش هم همین اتفاق بیفتد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: پول حق پخش باید به حساب باشگاه‌ها ریخته شود. اینکه می‌گویند پول حق پخش باید به حساب وزارت ورزش و جوانان واریز شود درست نیست. در این قضیه صدا و سیما در راس قرا ردارد و باید کارها را انجام دهد.

کفاشیان در خصوص آخرین وضعیت تیم بزرگسالان فوتبال ایران و همچنین گفته می‌شود این تیم بازی تدارکاتی مناسبی انجام نداده عنوان کرد: من با این نظر موافق نیستم. تیم ملی در اردوی پرتغال 2،3 بازی دوستانه خوب انجام داد. الان هم که می‌خواهیم با کره جنوبی بازی کنیم و احتمالا یک کشور دیگر هم با ما بازی خواهد کرد. بعد از آن به اردوی آفریقا می‌رویم و یکی دو بازی دوستانه انجام می‌دهیم پس از آن هم تیم به استرالیا می‌رود.

وی تصریح کرد: چندین ماه نام تیم‌هایی که احتمالا با آنها در اردوی آفریقا بازی می‌کنیم اعلام کردیم البته هنوز کشورهایی مانند کنیا و زیمبابوه تفاهم نکردیم اما مذاکرات ادامه دارد.

     
آی اسپورت
2014-11-08 14:21:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر