فهرست
رحمانی: نمی‌شود به سپاهان و امیرخان نه گفت
رحمانی: نمی‌شود به سپاهان و امیرخان نه گفت

رحمانی: نمی‌شود به سپاهان و امیرخان نه گفت

آی‌اسپورت- هافبک فصل قبل ذوب آهن با عقد قرارداد ٢ ساله به تیم سپاهان پیوست. بختیار رحمانی هافبک فصل قبل تیم ذوب آهن درباره جدایی از این تیم گفت:

«یک فصل درخشان با ذوب آهن داشتیم، همه چیز خوب بود و خیلی خوب هم تمام شد. من بخاطر امیرخان به ذوب آمدم که کمک بکنم و خداراشکر فصل خوبی داشتیم. جای خوشحالی دارد که امیر خان نسبت به من لطف دارد، هرجا که بوده پیگیر کارم بوده چه عضو تیمش بوده ام و چه نبوده ام. سپاهان سومین تیمی است که با امیرخان هستم، از صمیم قلبم دوست دارم به او کمک بکنم، رابطه ما تنها فوتبالی نیست و احترام زیادی به او می گذارم. ایشان بدنبال موفقیت تیم است و برای من افتخار است که ایشان نظر مثبتی روی من دارند. دیر اضافه شدن؟ من مشکلی ندارم و فصل قبل هم در ذوب آهن این موقع حضور یافتم و بازی کردم، سعی می کنم با کمک امیرخان سریع تصمیم بگیرم و کارم را شروع بکنم.شناخت کاملی بین بازیکنان است و تقریبا همه با هم رفیق هستیم و کار را برای بازیکن راحت می کند. از تمام تیم هایی که به من لطف داشتند تشکر می کنم، می دانم چند تیم ناراحت شده اند اما من ارادت قلبی به امیرخان دارم و اینکه باشگاه سپاهان با من تماس گرفت را نتوانستم رد کنم. من صمیمانه از ته قلبم دوست دارم به تیم ملی برگردم و فکر می کنم بد از تیم ملی دور شدم و ناراحت کننده بود. اتفاقاتی افتاد که باعث شد از تیم ملی دور شوم و یکی از دلایل انتخاب سپاهان همین بود که بتوانم زیرنظر امیرخان بازی کنم و موفق شوم. قرار شده که تا یکی دوروز آتی بنشینیم با باشگاه و امیرخان یک تصمیم بگیریم، باید ببینم امیرخان چه صلاحی می بینند و باشگاه چه می گوید،ببینم چه صلاح می دانند و من همان کار را می کنم، اتفاق خوب تاکنون برای من افتاده است. هواداران سپاهان نیز استقبال خیلی خوبی از من داشتند و لطفشان شامل حال من شده است، امیدوارم سالهایی که کنار این تیم هستم بتوانم کمک کنم، مثمر ثمر باشم و جواب اعتماد سرمربی و مدیران سپاهان را بدهم و روسفیدشان کنم. پیشنهاد فولاد؟ بهتر است در این مورد صحبتی نکنم، مردم و هواداران همه می دانند چه اتفاقاتی افتاد و من صحبتی در این باره نمی کنم، برای مردم خوزستان و هواداران فولاد همیشه آرزوی موفقیت می کنم و می دانند که در قلبم جای دارند.»

 

ورزش سه

  ۱  
آی اسپورت
2018-07-15 21:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
يكشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۰
با توجه به بازیکنانی که سپاهان جذب کرده،قطعا امسال هم در بین ده تیم اول نیست.این مرام کج و کوله امیرخان،به قیمت بی اعتبار شدنش تمام میشود.خداییش یه نگاهی به لیست خریدهایش بکنید!! تقریبا همه قبلا هم با او کار کرده اند.پس چهره جدید چی؟ اینکه الزاما باید یه تعداد بازیکن زیر بیست و سه سال باشند دست امیرخان را بسته تا محمد نوری و سعید دقبقی را بیاورد!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر