فهرست
سیمئونه: رئال و بارسا مدعیان اصلی قهرمانی در لالیگا هستند
سیمئونه: رئال و بارسا مدعیان اصلی قهرمانی در لالیگا هستند

سیمئونه: رئال و بارسا مدعیان اصلی قهرمانی در لالیگا هستند

آی اسپورت- دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید معتقد است که لوئیس سوارز اگر آماده باشد بارسا را به موفقیت های موردنظرش خواهد رساند.

دیگو سیمئونه روز گذشته میهمان رادیو ملی اسپانیا بود و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. سیمئونه در مورد شرایط اتلتیکو گفت:\" ما برای مقام سوم می جنگیم. وقتی رئال و بارسا هستند، اتلتیکو شانس کمی برای قهرمانی در لالیگا خواهد داشت.در حال حاضر ما 50 میلیون بودجه داریم در حالیکه رئال شاید چند برابر ما برای خرید بازیکن بودجه در اختیار دارد.\"

سیمئونه در مورد شرایط بارسا گفت:\" بارسلونا فصل را خوب شروع کرد و الان کمی افت کرده. نکته مثبت، بازگشت سوارز به میادین است. معتقدم که سوارز یک مهاجم ترسناک و بسیار با ارزش است که می تواند از هر نقطه ای برای تیمش گل بزند. او در صورت رسیدن به آمادگی می تواند در بارسلونا تفاوت ها را رقم بزند.آنها مربی جوانی نیز دارند. انریکه باشگاه را به خوبی می شناسد و تشنه موفقیت است. این تیم توانایی لازم برای کسب افتخار را دارد.\"

سیمئونه همچنین در مورد آنچلوتی و رئال نیز سخن گفت:\" آنچلوتی یک مربی باتجربه و میانه رو است. او توانایی های غیر قابل انکاری دارد و رئال با داشتن او و بازیکنانی فوق العاده، همراه با بارسلونا شانس اول قهرمانی در هر رقابتی هستند.\"

     
آی اسپورت
2014-11-13 18:44:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر