فهرست
مشکل طلب آندو و کاوه حل می‌شود.
مشکل طلب آندو و کاوه حل می‌شود.

مشکل طلب آندو و کاوه حل می‌شود.

آی‌اسپورت- از فرصت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم‌های ایرانی برای حل و فصل مشکل بدهی‌های خود چند روزی بیشتر باقی نمانده و باشگاه‌هایی که مشکل بدهی‌های خود را حل نکنند لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهند داد. شکایت کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت طلب‌هایشان از استقلال به این دلیل به نگرانی بزرگی برای هواداران این تیم تبدیل شده است. طلب‌هایی که حل نکردن آن‌ها باعث خواهد شد استقلال لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست بدهد. 

پندار توفیقی، معاون ورزشی باشگاه استقلال اما خبر داده که مشکل طلب این دو بازیکن در حال حل است. براساس آن‌چه سایت باشگاه استقلال نوشته توفیقی گفته: «کارهای لازم در این خصوص انجام شده است. قرارداد کاوه رضایی با آپشنهای انگیزشی یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که براساس رایزنی ها و مکاتبات آقای افتخاری، این مساله در حال برطرف شدن است.»

به این ترتیب یکی از نگران‌های استقلالی‌ها در میان انبوه نگرانی‌های دیگرشان در حال حل شدن است. 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-09-20 16:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
کاش این مشکل حل نمیشد!!! تیم از پس تیمهای لیگ برنمی اید،در اسیا چه غلطی میخواد بکنه؟ پرسپولیس تیم لیگ است،گسترش فوللد هم،استقلال به هیچ تیمی نه نمیگوید و بره ارامی است.فدراسیون اگر ابروی فوتبال برایش مهم است به هر دست اویزی شده،نباید اجازه حضور استقلال را بدهد.به عنوان یک هوادار،در حال حاضر ارزو میکنم شکایتها یکی پس از دیگری،نفس مدیریت را قطع کند.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر