فهرست

یوآخیم لو نگران آینده پودولسکی

آی اسپورت-  پودولسکی چند وقتی است که از نیمکت نشینی در آرسنال ناراضی است و چند بار مصاحبه های مختلفی در این باره انجام داده است.
او در یکی از این مصاحبه ها گفته بود: \"می‌خواهم بازی کنم. فوتبال مرا به شوق می‌آورد. اگر کسی این اشتیاق را از من سلب کند، معلوم است که ناراحت می‌شوم.\"
حال سرمربی تیم ملی آلمان به فکر عوض کردن روحیه این بازیکنش افتاده است.
یواخیم لو گفت: \"من با پودولسکی در مورد شرایطش صحبت کردم. به نظرم او باید فکری برای خودش بکند. برای لوکاس بسیار ضرورت دارد که جایی را پیدا کند که بتواند مرتب به میدان برود و بازی کند. من کماکان به بازی او اعتقاد دارم ولی باید همیشه بدنش روی فرم باشد تا بتواند مثل همیشه جوری خوب دوندگی کند که نتوان او را مهار کرد. باید ماه‌های آتی روی این مسئله کار کند و به فکر بازی کردن باشد.\" 
پودولسکی در فصل جاری لیگ برتر جزیره تنها 50 دقیقه برای آرسنال به میدان رفته است و در چمپیونزلیگ هم ونگر بیش از 29 دقیقه به او فرصت بازی کردن نداده است.
لو در مورد بازی فردای آلمان مقابل جبل‌الطارق که فردا در چارچوب دیدارهای مقدماتی یورو 2016 برگزار می‌شود قصد دارد او را در ترکیب تیم ملی قرار دهد: \"قصد دارم از ابتدا لوکاس را به زمین بفرستم. مثل همیشه به بازی او اعتقاد دارم. لوکاس همچون قبل آمادگی آن را دارد که نمایشی عالی از خود نشان دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-13 23:06:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر