فهرست
اسپانیا مقصد بعدی مارکو رویس
اسپانیا مقصد بعدی مارکو رویس

اسپانیا مقصد بعدی مارکو رویس

آی اسپورت- دورتموند همه تلاشش را برای نگهداشتن مارکو رویس انجام داد. آنها حتی به او دستمزد 5 میلیون یورو در سال را پیشنهاد دادند. دستمزدی که برای دورتموند خیلی زیاد به نظر می رسد. اما ظاهرا مارکو رویس تصمیمش را گرفته و می خواهد این باشگاه را ترک کند.

رویس بیش از هر چیزی به دنبال کسب جام و افتخار است و می داند که با توجه به قدرتمندتر شدن بایرن در هر سال، امکان ندارد که با دورتموند بتواند عناوین قابل ذکری در فصول آینده کسب کند. در حال حاضر گواردیولا رویس را برای جانشینی فرانک ریبری می خواهد. در آلمان تنها تیمی که قدرت خرید رویس را دارد مونیخی ها هستند اما خود رویس بارها اعلام کرده است که علاقه ای برای بازی در این تیم ندارد. 

بنا به ادعای منابع موثق، او روز گذشته پیشنهاد آرسنال را نیز رد کرد.دلیل این کار هم واضح است. آرسنال نیز همان مشکل دورتموند را دارد. در انگلستان دو باشگاه منچسترسیتی و منچستر یونایتد نیز برای خرید این بازیکن علاقه نشان داده اند. 

اما رویس، بیش از هر لیگی به لیگ اسپانیا علاقه دارد و دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به شدت خواهان جذب او هستند. دو باشگاهی که می توان روی آنها برای کسب افتخار، همیشه حساب باز کرد.به ادعای نشریه بیلد، رویس علاقه ای قلبی به بارسلونا دارد اما مشکل اینجاست که بارسا در حال حاضر قادر به خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالات بعدی نیست مگر اینکه دادگاه استیناف رای دیگری بدهد. 

در حال حاضر اسپانیا مقصد احتمالی رویس خواهد بود.بی شک تونی کروس و تراشتگن دو دوست صمیمی رویس در متقاعد کردن او برای رفتن به رئال یا بارسا نقش تعیین کننده ای خواهند داشت. اگر بارسا نتواند مجوز خرید بازیکن را بدست بیاورد، رئال مادرید شانس بسیار بالایی برای خرید این ستاره ارزشمند خواهد داشت. به ادعای منابع آلمانی، رویس تصمیم نهایی خود را زمستان پیش رو اعلام خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-11-14 00:12:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر