فهرست
درخشان: تنها کاری که نمی توانم انجام دهم کار فنی است/ یک سری حرمت ها از بین رفته است/ ما وارث خرابی هستیم
درخشان: تنها کاری که نمی توانم انجام دهم کار فنی است/ یک سری حرمت ها از بین رفته است/ ما وارث خرابی هستیم

درخشان: تنها کاری که نمی توانم انجام دهم کار فنی است/ یک سری حرمت ها از بین رفته است/ ما وارث خرابی هستیم

آی اسپورت- حمید درخشان با حضور در برنامه ورزش و مردم در مورد بازی دربی گفت: اعتقاد دارم این بازی باید با دیگر بازی‌ها تفاوت داشته باشد امیدوارم مشکلی به وجود نیاید و همه لذت ببرند و تیم خود را تشویق کنند. این دو تیم بزرگ کشور هستند و انتظارها از هر دو باشگاه زیاد است.

وی در ادامه افزود: باید از حواشی دور باشیم و بازی خوبی را ارائه دهیم. بارسلونا و رئال مادرید سال‌های زیادی را با یکدیگر بازی کردند و برد و باخت هم داشتند اما به هیچ عنوان اتفاقی رخ نداده است. امیدوارم در بازی دربی پیش رو هیچ اتفاقی رخ ندهد ان‌شالله بازی خوبی پیگیری شود و فارغ از هرگونه حساسیت بازی به پایان برسد.

درخشان در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: به اعتقاد من دربی هم مثل دیگر بازی‌ها است و سه امتیاز بیشتر ندارد.

وی در واکنش به این سؤال که چند درصد از حاشیه‌ها انرژی شما را می‌گیرد گفت: از روزی که آمده‌ام حاشیه‌ها را جمع می‌کنم هنوز به مسائل اصلی کمتر توجه کرده‌ام. تنها چیزی که نمی‌توانم انجام دهم مسائل فنی است. همیشه باید پیگیر رفع حاشیه‌ها باشم.

درخشان در ادامه خاطرنشان کرد: یکسری حرمت‌ها از بین رفته و اجازه دادند بازیکن‌ها وارد مسائلی شوند که اصلاً در حیطه آنها نیست. امیر قلعه‌نویی درد فوتبال را می‌داند و او درست گفت، فوتبال قشنگی‌های زیادی دارد اما ما زیبایی را محو کرده‌ایم بیاییم یاد بدهیم. متأسفانه به جای اینکه بازیکن را تنبیه کنیم به مربی می‌گوییم چرا این کار را کرده‌ای.

وی در مورد شرایط بازیکنان تیم پرسپولیس گفت: ما 18 بازیکن در لیست داریم که 7 نفر آن مصدوم و محروم هستند. یکی از این نفرات هم دروازه‌بان است. مردم از این تیم انتظار دارند ما هم در تلاشیم یک بازی خوب را ارائه دهیم. با توجه به بضاعت و مصدومیتی که داریم تلاش می‌کنیم یک بازی زیبا را به نمایش بگذاریم.

درخشان در ادامه اظهار داشت: بازیکنان ما باید حرفه‌ای باشند. متأسفانه بعد از اینکه اتفاقات رخ می‌دهد آنها می‌آیند و ابراز پشیمانی می‌کنند. بارها به آنها گفته‌ام که چرا به این سرعت تصمیم می‌گیرید و پس از آن ابراز پشیمانی می‌کنید. به اعتقاد من همه چیز فوتبال بازی کردن نیست آنها باید به مسائلی که از بیرون به آنها فشار می‌آورد نیز توجه کنند.

وی در مورد اینکه تیم پرسپولیس در این چند وقت نتایج خوبی را کسب کرده است گفت: تیم ما رشد داشته و نتایج بدی را کسب نکرده است. حاشیه تیم مشکل دارد. مدیرعامل همه تلاش خود را می‌کند تا تیم روند خوبی را داشته باشد. از هیأت مدیره، سیاسی و منتقمی تشکر می‌کنم ما وارث یک مقدار خرابی‌ها هستیم که باید آن را درست کنیم و این نیز به زمان نیاز دارد. مگر می‌شود کسی در خانه به بزرگترش سلام نکند تربیت باید خانوادگی باشد یک معلم یا مربی وظیفه ماست که باید به آن احترام بگذاریم و اگر کسی به کسی احترام بگذارد اول خودش را محترم شمرده است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-11-14 12:14:33
نظر دهید

۱ نظر
فرید
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳، ۰۸:۰۰
تو در حد میراث خورم نیستی تو لاشخوری هستی که بر سر لاش پرشپولیس رسیدی مردک!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر