فهرست
کاشانی:‌ امشب یا فردا با کرانچار مذاکره می‌کنیم
کاشانی:‌ امشب یا فردا با کرانچار مذاکره می‌کنیم

کاشانی:‌ امشب یا فردا با کرانچار مذاکره می‌کنیم

آی اسپورت- حبیب کاشانی در مورد وضعیت تیم ملی امید در اردوی قطر گفت:‌ خدا را شکر شرایط خوب است بازیکنان ما تا به اینجا سه جلسه تمرین کردند و امروز نیز یک دیدار دوستانه با الاهلی قطر برگزار می‌کنیم که مجتبی جباری و سیدجلال حسینی عضو این تیم هستند. البته حسینی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی بزرگسالان در این دیدار حضور ندارد.

وی افزود: مجتبی جباری به ما لطف داشت و در این چند روز همراه تیم ملی است او علی‌رغم گرفتاری‌های که دارد به طور تمام و کمال کنار تیم حضار شده و کمک شایانی به ما کرده است خوشبختانه تمامی بازیکنان به اردو ملحق شده‌اند و 24 بازیکن در این سفر حاضر هستند به غیر از احمد عبدالله زاده که مشکل کارت پایان خدمت داشت تمامی بازیکنان به اردو آمدند.

مدیر تیم ملی امید در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان ما صبح‌ها در جلسه تئوری و عصر‌ها در جلسه تمرینی حاضر می‌شوند البته عصر امروز بازی دوستانه دارند. طبق گفته جباری تیم الاهلی در رتبه پنجم ششم قطر است و از میلان ماچالا مربی صاحب نام دنیای فوتبال بهره می‌برد. امیدواریم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم همچنین روز سه‌شنبه هفته آینده یک دیدار دوستانه با تیم ملی امید قطر برگزار می‌کنیم.

کاشانی در رابطه با اینکه برای اولین بار تیم ملی امید با تمامی نفرات خود در یک اردو حاضر شد، عنوان کرد: همیشه اعلام کرده‌ام باید نگاه ملی به تیم المپیک داشته باشیم. جا دارد از فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده نیروی دریایی، دوستان حاضر در اداره گذرنامه و حوزه نظام‌وظیفه کمال تشکر را داشته باشم آنها نهایت همکاری را با ما انجام دادند و امیدوارم این همکاری‌ها مستمر باشد. امیدوارم حاصل و نتیجه این نگاه عمیق منتهی به حضور ما در المپیک شود در این اردو کمال همکاری انجام شد و امیدواریم تمرینات خوبی برگزار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که کرانچار چه زمانی در اردوی قطر حاضر می‌شود، تصریح کرد: هنوز کرانچار را ندیده‌ام قرار بود او ساعت 23:45 شب گذشته از بوداپست به دوحه بیاید تا به این لحظه او را ندیده‌ام اما طبق قول ما قرار است او امروز در ورزشگاه حاضر شود و عملکرد تیم ملی امید را ملاحظه کند. امشب یا فردا صبح با این مربی مذاکره می‌کنیم و اگر شرایط همکاری فراهم شد او به عنوان سرمربی تیم ملی امید انتخاب می‌شود.

کاشانی در پاسخ به این سؤال که منصور قنبرزاده اعلام کرده انتصاب و عزل مربیان باید با مصوبه هیئت رئیسه انجام شود و در این رابطه برکناری نلو وینگادا دارای ابهام است، گفت: از کار اداری این موضوع مطلع نیستم ما جلسه‌آی برای برگزاری عملکرد تیم ملی امید برگزار کردیم که وینگادا برای دفاع در آن جلسه حاضر شدند علی کفاشیان و هادی ایت‌اللهی در جلسه ما حضور داشتند که این دوستان از اعضای خبره در امور فدراسیون هستند قطع ارتباط با وینگادا از سوی فدراسیون اعلام شده و باید این سؤال را از آقای کفاشیان پرسید.

وی در پایان گفت: امیدوارم همه اهالی فوتبال از تیم ملی امید حمایت کنند تا این تیم با آرامش و شرایط بهتری آماده حضور در مسابقات شوند در حال حاضر اولویت اول ما انتخاب سرمربی تیم ملی امید است محمد خاکپور کنار تیم حضور دارد و کادر فنی قدیم تیم هم امور مربوط به تمرین را برعهده دارد تمام هم و غم ما موفقیت تیم ملی امید است و امیدواریم که با یک تفکر قوی و حمایت همه جانبه تلاشی که انجام می‌دهیم منجر به حضور تیم ملی امید در رقابت‌های المپیک 2016 برزیل شود.

     
آی اسپورت
2014-11-14 12:49:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر