فهرست
آلمان 4 -0 جبل الطارق : پیروزی آسان در غیاب ستارگان
آلمان 4 -0 جبل الطارق : پیروزی آسان در غیاب ستارگان

آلمان 4 -0 جبل الطارق : پیروزی آسان در غیاب ستارگان

آی اسپورت- مدافع عنوان قهرمانی در چهارمین دیدار خود در مسابقات مقدماتی یورو 2016 میزبان تیم ضعیف جبل الطارق بود که با چهار گل از سد این تیم گذشت.

دو گل از توماس مولر، یک گل از گوتزه و گل به خودی سانتوس مدافع جبل الطارق یک پیروزی آسان را برای آلمان های بحران زده رقم زد.

آلمان ها در سه دیدار قبلی خود در حد و اندازه نامشان ظاهر نشده بودند. آنها در اولین دیدارشان به سختی در خانه از سد اسکاتلند گذشته بودند. اما در دیدار دومشان برای اولین بار در تاریخ فوتبال در برابر لهستان شکت خورده بودند. بازی سوم هم برای آنها خوب از کار در نیامد. ژرمن ها در زمین خودشان با جمهوری ایرلند 1-1 مساوی کردند تا از سه بازی تنها 4 امتیاز را بیندوزند. اما در سوی دیگر ضعیف ترین تیم حال حاضر جهان قرار داشت. جبل الطارق در سه بازی قبل 17 گل خورده بود. جالب این که یکی از بازیکنان آنها شب گذشته در مصاحبه ای اعلام امیدواری کرده بود که آلمان ها به آنها رحم کنند.

آلمان ها در همان نیمه اول کار را تمام کردند. مولر در دقایق 12 و 29 بازی را 0-1 کرد و 9 دقیقه بعد ماریو گوتزه حساب کار را 0-3 کرد. اما در نیمه دوم آلمان ها گلی به ثمر نرساندند و گل به خودی سانتوس در دقیقه 67 تنها گل این نیمه بود. در شبی که ژرمن ها به تعدادی از بازیکنانشان استراحت داده بودند، با 4 گل جبل الطارق را شکست دادند تا به روند پیروزی های خود برگردند.

آلمان ها با این پیروزی 7 امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند. جبل الطارق نگون بخت هم بدون امتیاز در همان رده آخر باقی ماند.

     
آی اسپورت
2014-11-15 01:53:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر