فهرست
پرتغال 1-0 ارمنستان : باز هم رونالدو، باز هم یک پیروزی خفیف
پرتغال 1-0 ارمنستان : باز هم رونالدو، باز هم یک پیروزی خفیف

پرتغال 1-0 ارمنستان : باز هم رونالدو، باز هم یک پیروزی خفیف

آی اسپورت- در شبی که به نظر می رسید پرتغال کار سختی در پیش ندارد، همه چیز گره خورد. اگر اشتباه بچه گانه مدافع تیم ملی ارمنستان نبود شاید پرتغالی ها باز هم در خانه ناکام می ماندند. اما رونالدو بازیکنی نیست که کنار از این اشتباهات به سادگی عبور کند. تک گل او سه امتیاز دوم این رقابتها را به حساب پرتغال واریز کرد.

پرتغال در دیدار اولش با مشکلات زیادی روبرو شد. کریستیانو رونالدو مصدوم بود و آنها در زمین خودشان 0-1 مغلوب آلبانی شدند. این دیدار منجر به اخراج بنتو شد.خیلی زود فرناندو سانتوس مربی پرتغالی و سابق تیم ملی یونان روی نیمکت پرتغال نشست. آنها در دیدار دومشان در زمین دانمارک به مصاف این تیم رفتند و در دیداری که چندان شایسته پیروزی نبودند، با تک گل ثانیه های آخر رونالدو سه امتیاز را به خانه بردند. در سوی دیگر ارمنستان با یک مساوی خانگی در برابر صربستان و یک شکست خارج از خانه در برابر دانمارک پا به این میدان گذاشته بودند.

ارمنی ها خط دفاعی مستحکمی دارند و معمولا خیلی سخت گل می خورند. این مسئله در دیدار امشب نیز به خوبی مشهود بود و در 45 دقیقه اول پرتغال حتی نتوانست فرصت ایده آلی ایجاد کند. تیم میزبان در نیمه دوم هم فقط مالکیت را در اختیار داشت. اما در دقیقه 72 و در پی اشتباه فاحش مدافع ارمنستان توپ به رونالدو رسید و او با یک بقل پای ساده دروازه تیم میهمان را گشود.

در ادامه بازی خط دفاعی ارمنستان باز شد و پرتغال توانست چند موقعیت ایده آل به دست آورد. ادر که در دقیقه 56 جای پوستیگا را گرفته بود، یک بار توپ را در محوطه شش قدم از دست داد و یک ضربه سر هم به تیر دروازه زد.

سرانجام بازی با همین یک گل به سود پرتغال به اتمام رسید تا با 6 امتیاز از 3 بازی در رده دوم جدول قرار بگیرند. ارمنستان هم با همان یک امتیاز در انتهای جدول جا خوش کرد.

     
آی اسپورت
2014-11-15 01:54:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر