فهرست
رونی: در جام جهانی 2006، من هم تلاش کردم رونالدو اخراج شود
رونی: در جام جهانی 2006، من هم تلاش کردم رونالدو اخراج شود

رونی: در جام جهانی 2006، من هم تلاش کردم رونالدو اخراج شود

آی اسپورت- وین رونی، کاپیتان انگلیس عنوان کرد که سعی داشته در جام جهانی 2006 باعث اخراج رونالدو شود.

رونی که امروز صدمین بازی ملی اش برای سه شیرها را مقابل سن مارینو انجام خواهد داد، در جام جهانی 2006 در دیدار معروف پرتغال-انگلیس، پس از ضربه ی خشنی که به کاروالیو زد، با کارت قرمز داور روبرو شد. رونالدو، هم تیمی رونی در منچستریونایتد، نقش بزرگی در اخراج رونی داشت و با دویدن به سمت داور و اعتراض به او، باعث اخراج رونی شد.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/8bcac6909c2.jpg\"


پس از آن، رونالدو چشمکی به نیمکت نشینان پرتغال زد که این صحنه با توجه بسیار رسانه ها روبرو شد. حال، هشت سال از این موضوع گذشته و رونی معتقد است که اگر جای رونالدو بود، دقیقا همین رفتار را می‌داشت.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/8bcac6909c1.jpg\"


او گفت:\" درک می‌کنم که چرا این کار را انجام داد. او قصد داشت به همراه پرتغال پیروز باشد. اگر در آن صحنه جای او بودم، همین کار را انجام می‌دادم. من هم می‌خواستم با انگلیس پیروز شوم. بله، سعی کردم باعث اخراج او شوم. در نیمه ی اول به داور گفتم که رونالدو شبیه سازی می‌کند.سعی کردم کاری کنم که داور به او کارت زرد بدهد. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌‌دهند. صحبت‌های بازیکنان با داور همیشه پررنگ نیست ولی رخ می‌دهد.\"

     
آی اسپورت
2014-11-15 12:42:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر