فهرست
نامه رسول خادم‎؛ قصه جدید
نامه رسول خادم‎؛ قصه جدید

نامه رسول خادم‎؛ قصه جدید

آی اسپورت – رییس فدراسیون کشتی در ادامه تصمیمات عجیب و غریب خود این بار هم یک تصمیم باور نکردنی گرفت و براساس اعلام حمید بنی‌تمیم از حضور در هیات رییسه انصراف داد. رسول خادم که بعد از بازی‌های المپیک ریو در نشست اتحادیه جهانی کشتی در ماکون فرانسه به‌ عنوان عضو هیات رییسه اتحادیه جهانی انتخاب شد با انتشار نامه‌ای خطاب به نایب رییس فدراسیون کشتی اعلام کرد که فرد دیگری را به جای او معرفی کنند.

در بخشی از این نامه که خطاب به حمید بنی‌تمیم نایب رییس فدراسیون کشتی ارسال شده باز هم به سختی‌هایی که فدراسیون کشتی در این ماه‌های اخیر به دلیل مشکلات ایجاد شده در پرونده کریمی متحمل شده اشاره کرده است و برای چندمین بار باز هم به مسوولان ورزش کشور هشدار داده که در صورت تکرار این روند مشکلات بیشتری گریبان ورزش را می‌گیرد.

در قسمت دوم این نامه رسول خادم دلایل مهم دیگری در انصراف از حضور در هیات رییسه اتحادیه جهانی را مطرح کرده است: «با توجه به دلایل مختلفی چون سیاست‌زدگی حاکم بر مراجع بین‌المللی ورزش، تنش‌های مداوم ناشی از تفاوت افکار و دیدگاه‌های اینجانب با آنچه در این مراجع بین‌المللی به نام ورزش دنبال می‌شود، بهتر است فرد واجد شرایط دیگری ادامه راه را دنبال کند، ضمن اینکه در خانواده بزرگ کشتی، واجدان شرایط فراوانی حضور دارند که بسیار علاقه‌مند به عضویت در هیات رییسه اتحادیه جهانی کشتی و خدمت به کشتی ایران و جهان هستند. بر این اساس، با توجه به برگزاری انتخابات برای شش عضو از اعضای هیات رییسه «اتحادیه جهانی کشتی» در اکتبر سال 2018 (مهرماه ٩٧) در «بوداپست مجارستان» ضرورت دارد نسبت به بررسی و شناسایی فرد واجد شرایط دیگری از خانواده بزرگ کشتی ایران، برای حضور در عرصه فعالیت‌های بین‌المللی کشتی کشور و معرفی ایشان به جهان کشتی در زمان باقیمانده تا انتخابات یادشده، اقدام گردد. بدین وسیله مسوولیت پیگیری موضوع مذکور با کمک مشاوران باتجربه ذیربط در سازمان مدیریت کشتی کشور را به جنابعالی اعلام و ابلاغ می‌نمایم. بدیهی است تا زمان معرفی فرد جایگزین برای انتخابات هیات رییسه در مهر ماه 97، مسوولیت‌های مربوطه را در هیات رییسه اتحادیه جهانی پیگیری خواهم کرد.»

این نامه رسول خادم سومین نامه مهم او در دو ماه اخیر است. خادم یک بار نامه مهمی برای انتخاب سرمربی تیم ملی از سوی شورای فنی نوشت که یک روز بعد خودش برای این مهم انتخاب شد. نامه مهم دیگر او واگذاری تمامی مسوولیت‌هایش در فدراسیون کشتی به حمید بنی‌تمیم بود. این نامه قصه جدیدی دارد و باید دید رییس فدراسیون کشتی واقعا به دنبال چه چیزی است.

در بخش دوم نامه او به مسائل مهمی چون تفاوت افکارش با مسوولان اتحادیه جهانی و سیاست‌زدگی حاکم در این نهاد مهم بین‌المللی اشاره کرده که می‌تواند به خاطر مسائل پیش آمده درباره تغییر تاریخ برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی باشد.

اتحادیه جهانی چندی پیش بدون اطلاع و هماهنگی با ایران، زمان برگزاری رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی را از اردیبهشت به آذر تغییر داد و بعد از این کار رسول خادم با ارسال نامه‌ای به اتحادیه جهانی اعلام کرد تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جام جهانی حضور پیدا نمی‌کند. به نظر می‌رسد فدراسیون کشتی و اتحادیه جهانی در بدترین روزهای خود در سال‌های اخیر قرار دارند.

 

ایران ورزشی

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-02-19 10:51:00
نظر دهید

۳ نظر
M13
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
دم این خادم گرم مرده وقتی بدون اطلاع ایران تاریخ مسابقات رو عوض می کنن باید همین طور برخورد کرد نه مثل سیاست های مدیرای فوتبالمون
کلا خادم دنبال پست و مقام نیس کما این ک با اختلاف بهترین مربی کشتی توی ایران
۵
روستایی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
رسول خادم بارها و بارها خطرات برخورد با اسرائیل را گوشزد کرده بود اما چون اسمش علی کریمی نیست (اسطوره ی ملت ) رسانه ها و مردم پشتش در نیومدند ؛
حتی اگر ایشان طلای المپیک را یرایمان آورده باشند حالا هی یه عده بیان و بگن علی کریمی نوری در تاریکی می باشد و شجاع و نترسه و با فساد داره مبارزه میکنه واسه همین ماپشت اونیم.
حرف حق را اگر طیف رنگ خاصی بگوید روزنامه چی ها و رسانه ها و ملت! حمایت میکنند.

واقعا ملت بی منطقی هستیم.
۵ ۱
بهزاد
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۰۴
از نظر کسب افتخار علی کریمی انگشت کوچیک رسول خادم هم نمیشه؟ کریمی چیکار کرده برا این مردم؟ لگد به داور و محرومیت یکساله. باند بازی در جام جهانی 2006. لگد به کلمن آب و بردن آبروی تیم ملی تو جام جهانیی جلوی چشم میلیونها بیننده تلویزیونی. سنگ اندازی جلوی پای تیم ملی در آستانه آماده سازی برای جام جهانی 2018. اصلا شوخیه مقایسه رسول خادم و علی کریمی هم قشنگ نیست.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر