فهرست
گزارش روز: جزئیات توافق رحمتی و پدیده
گزارش روز: جزئیات توافق رحمتی و پدیده

گزارش روز: جزئیات توافق رحمتی و پدیده

آی‌اسپورت- سید مهدی رحمتی را باید گلر پدیده در فصل جدید دانست.  کاپیتان قدیمی استقلال نهایتا به این نتیجه رسیده که از استقلال جدا شود.  اگر خاطرتان باشد بعد از اتفاقاتی که در دربی نوروز رخ داد، انتقادات زیادی از رحمتی شکل گرفت و بعضی رسانه‎ها از احتمال جدایی او از استقلال در پایان فصل به خاطر همین انتقادات خبر دادند. رحمتی که طی این مدت هیچ مصاحبه‎ای نداشته و واکنشش به انتقادات، فقط و فقط سکوت بوده، بالاخره در گفت و گو با یکی از نزدیکانش به این نتیجه رسید که با شرایط به وجود آمده، بهتر است از استقلال جدا شود چرا که جریان شکل گرفته علیه او، به انتقاد محدود نشده و در فضای مجازی ( صفحه خودش و حتی فرزندش در اینستاگرام) به خودش و نزدیکانش توهین و فحاشی شده تا سیدمهدی تصمیمش برای جدایی از استقلال را بگیرد.

او از ۶ تیم مختلف پیشنهاد داشته که گویا پیشنهاد تراکتور وسوسه انگیزتر از سایر پیشنهادها او بوده اما او به خاطر ماندن در استقلال صبر کرد اما رحمتی – که روز گذشته خبر تماس سایپا با او هم رسانه‎ای شد – با یحیی گل‎محمدی سرمربی پدیده صحبت کرده و با او دیشب به توافق رسیده است. رحمتی روز گذشته  از ماجرای حضور ۳۰-۴۰ نفر از طرفدارانش در مقابل باشگاه استقلال ناراحت شده و پیگیر این است که بداند کسانی که مقابل باشگاه رفته اند، از طرف چه جریانی بوده اند. او این اتفاق را هم یک دسیسه می داند‌.

حتما با خودتان می‎گویید اگر این خبر صحت دارد، پس چرا مالک پدیده در گفتگو با خبرگزاری ایسنا توافق با گلر استقلال را تکذیب کرده است. دلیل این موضوع چیزی نیست جز آنکه حمیداوی بر خلاف یحیی علاقه‌‏ای به جذب رحمتی ندارد منتهی بعید است زور او در این ماجرا به سرمربی تیمش بچربد و باید در روزهای آینده منتظر توافق رسمی رحمتی با پدیده باشیم. قضیه وقتی جدی تر می شود که بدانید یکی از نزدیکان باشگاه پدیده در گفتگو با خبرنگار سایت فوتبالی، مذاکره با رحمتی را تکذیب نکرده و گفته:" ما با بازیکنان زیادی مذاکره می کنیم و با هر بازیکنی به توافق قطعی برسیم، آن را به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد" در هر حال پدیده باشگاه پولداری است و حتی با حسینی هم مذاکره کرده است.

 

۶    
آی اسپورت
2019-06-12 13:06:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر