فهرست
موافقت مشروط آذری؛ رشید در پرسپولیس؟
موافقت مشروط آذری؛ رشید در پرسپولیس؟

موافقت مشروط آذری؛ رشید در پرسپولیس؟

آی اسپورت - بحث انتقال رشید مظاهری به پرسپولیس از فصل گذشته مطرح بود ولی در پنجره تابستانی امسال این شایعه جدی‌تر شد و عنوان شد مظاهری جانشین بیرانوند در نیم فصل دوم می‌شود و وظیفه حراست از دروازه پرسپولیس را عهده‌دار خواهد شد. تجربه سالیان اخیر ثابت کرده ذوب آهن بازیکنان خود را به سختی به تیم‌های دیگر می‌دهد و استقلال هم با تلاش زیاد در نهایت توانست تبریزی را به خدمت بگیرد.

با وجود مخالفت‌های مکرر ذوبی‌ها با جدایی مظاهری این ماجرا روز به روز جدی‌تر شد و حتی نیمکت نشین شدن گلر سپاهان در هفته جاری مقابل استقلال خوزستان هم ظاهراً به دلیل اختلاف این بازیکن با باشگاه بر سر همین موضوع بوده است. با این وجود به نظر می‌رسد ذوبی‌ها از مقاومت برای جدایی مظاهری خسته شدند و قصد دارند در صورت فراهم شدن شرایط با این انتقال موافقت کنند.

در همین راستا سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن اعلام کرده رشید مظاهری یا هر بازیکنی که قصد جدایی از این باشگاه را دارد باید باشگاه مدنظرش با نامه رسمی، دریافت توافق و قبول شروط مالی ذوب آهن به خواسته خود دست یابد. باید دید پرسپولیس چه زمانی برای به خدمت گرفتن مظاهری رسما وارد عمل می‌شود.

ایلنا

۱۶ ۵  
آی اسپورت
2018-09-23 19:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۳
مظاهری پایان فصل بازیکن آزاد است و نیازی به موافقت آذری نیست. نیم فصل هم پرسپولیس به دروازه بان نیازی نداره
آرش6
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۰
با این که که نمیشه معامله کرد تا قیام قیامت باید شکایت کنه و نامه بزنه این ور اونور پول اصلاح و شیر خشک و پوشک مظاهری رو هم باید بگیره از پرسپولیس ولی به استقلال بازیکن میده اون هم با کمک وزیر تسهیل کننده
علی لنگ سوراخ کن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۸
شما که هم وزیر هم اون دل دزد بزرگ این مملکت هدایتی براتون تسهیل میکنه با خرید داورا و پول و ساندویچ لهیده بازم میگی برا ما تسهیل میکنن اسمتم عوض کن بنویس همش از اون دو دقیقه جهنمی اسماعیلی شروع شد خخخخخخخخخ
۲
بغداد بونجاح هستم
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۵
سلام بر علی کیسه پاره پوره✋
۱
علی لنگ سوراخ کن
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
من اومدم دارم براتون لنگیهای حراف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر