فهرست
مقصد احتمالی چشمی: جاده مسدود اصفهان
مقصد احتمالی چشمی: جاده مسدود اصفهان

مقصد احتمالی چشمی: جاده مسدود اصفهان

آی اسپورت- همانطور که انتظار می‌رفت، امروز رسما اعلام شد روزبه چشمی نمی‌تواند نیم فصل دوم برای استقلال بازی کند و بر خلاف تصور مدیران استقلال، او بازیکن تیم محسوب نمی‌شود. استقلالی‌ها اول فصل که چشمی را از لیست بیرون گذاشتند، فکرش را هم نمی‌کردند نیم فصل چنین محرومیتی جلوی بازگرداندن او به لیست تیم را بگیرد.

حالا استقلال، دو مشکل بزرگ دارد. نیم فصل دوم، باید مبلغ قرارداد چشمی را تمام و کمال پرداخت کند و بازیکن تازه از مصدومیت برگشته‌شان هم یک نیم فصل بیرون بنشیند. استقلالی‌ها، پذیرفته‌اند نیم فصل چشمی را قرضی به تیم دیگری بفرستند اما مشکل اینجاست باشگاه‌های مورد نظر چشمی، با باشگاه‌هایی که استقلال حاضر است او را قرض بدهد متفاوت هستند.

ذوب آهن و سپاهان، بیشترین شانس را برای خرید قرضی چشمی دارند. حسینی مربی ذوب آهن، کسی بود که در کنار گل محمدی چشمی را به پرسپولیس برد و عبدالله ویسی هم این فصل، نیاز زیادی به یک هافبک تخریبی با خصوصیات چشمی دارد. تنها مشکل اینجاست که هر دو باشگاه، رقیب مستقیم استقلال در راه کسب سهمیه آسیایی هستند و استقلالی‌ها، نمی‌خواهند رسیدن به سهمیه را برای خودشان سخت‌تر کنند.

از امروز، چشمی و استقلال با یک چالش جدید روبرو هستند. پیدا کردن باشگاهی که هم چشمی حاضر به انتقال به آن باشد و هم استقلال، مجوز حضور موقت او را بدهد. فعلا مسیر اصفهان، برای چشمی سخت و دور از دسترس به نظر می‌رسد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-30 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
بره
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۳
راه آهن تهران پیش استاد دین محمدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر