فهرست
تمام نقاط ضعف استقلال
تمام نقاط ضعف استقلال

تمام نقاط ضعف استقلال

آی اسپورت –  استقلال اولین شکست فصل خود را تجربه کرد. شرایط آب و هوایی و امکانات نه چندان مناسب شهر جم برای تمامی تیمهایی که در این شهر بازی می کنند مشکل است اما دلیل اصلی شکست استقلال این موضوع نبود. در مقاله پیش از بازی گفته بودم که پرسینگ استقلال در زمین حریف و توپ گیری در منطقه یک سوم حمله یکی از نقاط مثبت استقلال است اما پارس جنوبی کمتر در یک سوم دفاعی خود بازیسازی می کند و می تواند براحتی و با پاسهای بلند خط حمله و خط هافبک استقلال را از جریان بازی خارج کند. در چنین تاکتیکی معمولا خط دفاع نیز برای حمایت مجبور است نزدیکتر به مرکز زمین بازی کند و فضای پشت خط دفاع نقطه ضعف استقلال است. در صحنه گل همین فضا مورد توجه پارس جم قرار گرفت. برای پوشش این فضا حتما یکی از دو مدافع وسط باید با زمانبندی درست عقب نشینی می کرد و این فضا را پوشش می داد . سهرابیان این فضا را تشخیص داده بود اما زمانبندی درستی نداشت و در نهایت نیز دروازه استقلال بازشد.

نیمه دوم با اضافه شدن همام، آذری و همینطور نیومایر تا حدودی استقلال جریان بازی را در اختیار گرفت. در حالیکه جم با نظم دفاعی مناسبی مانع می شد تا استقلال به دروازه این تیم نزدیک شود اما در زمانیکه استقلال مجبور شد از پاسهای بلند استفاده کند تعداد اندک بازیکنان استقلال در محوطه جریمه و عدم حمایت مناسب خط هافبک و دفاع در دریافت توپهای دوم ( سرگردان) نقطه ضعف اصلی استقلال بود. نبود بازی ترکیبی و جابجایی مناسب در یک سوم حمله یکی دیگر از نقاط ضعف استقلال بود.اعتقاد دارم استقلال نباید به این راحتی در مقابل حریفان تسلیم شود

.تلاش و میل به پیروزی و بازی با تمامی وجود و تحت شرایط آب و هوایی سخت و طاقت فرسا موضوعی است که بازیکنان استقلال محکوم به اجرای آن هستند. همام بازیکن تازه وارد استقلال به رغم اینکه اولین بازی اش را تجربه می کرد اما نشان داد به هیچ عنوان نمی خواهد بازنده میدان باشد. همام می توانست الگوی مناسب برای دیگر بازیکنان استقلال در این دیدار باشد. اعتقاد دارم استقلال نباید به این راحتی در مقابل حریفان تسلیم شود. شکست در فلسفه این باشگاه جایی ندارد و بازیکنان باید این موضوع را درک کنند.

۱۶ ۹  
آی اسپورت
2018-08-17 12:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
استقلال قهرمان
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۳
استقلال در نیمه دوم و با ورود طارق
عالی بود
فرهاد
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۱
این تقوی رویای مربیگری استقلال را دارد اینقدر خود شیرین استقلالی ها شده
مکتب دوپینگ و جعل و فتوشاپو تبانی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
هفته اول:کیسه به لطف داور که اقاییو اخراج نکرد یه مساوی گرفت!
هفته2: عدم اخراج غفوری که 2گل زد و دوچرخه یک امتیاز کثیف ازون بازی گرفت.
هفته سوم: کثافت بازی خاله فروزان و گل بخودی مدافعان که تو مکتب کیسه مثل اون زیاده از هند حنیف بگیر تا اخراج عنایتی در پست دفاع چپ!
هفته چهارم:خبری از بازیکن سابق کیسه در تیم حریف و داوری جهت دار نبود ،و کیسه باخت!
این تیم سهم واقعی امتیازش از لیگ صفر امتیار
لنگ
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
در جواب اون لنگی ابله و احمق که به اسامی مختلف نظر میده.
هفته اول بازیکن پیکان دقیقه چهار باید اخراج میشد.
هفته دوم خیلی ها می گفتند غفوری نباید اخراج میشد.گل زکی پور افساید نبود.یک موقعیت خوب دیگه هم استقلال داشت داور افساید گرفت.
هفته چهارم هم دیروز خطای پنالتی روی اسماعیلی رو داور نگرفت.

اما لنگی ها
هفته اول جلوی پدیده علیپور دقیقه سه و کامیابی نیا دقیقه چهل باید اخراج میشدند.
هفته دوم کثافت بازی سروش رفیعی باعث شد لنگ سه امتیاز از فولاد بگیره.
لنگ
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
احراز شد.
مکتب دوپینگ و جعل و فتوشاپو تبانی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۰
خطاب به کیسه کش نجس:هر کی گفت قلیونی نباس اخراج میشد عین خودت نفهمی بیش نبوده وقتی اخراج میشد اون موقعیتا ی افساید اصلا پیش نمیومد.90درصد کارشنا گفتن اخراج داست
لنگ
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
خطاب به این لنگی نجس : هر کی گفته غفوری باید اخراج میشد عین خودت احمق و ابله بوده بیشتر کارشناسان گفتند نباید غفوری اخراج میشد نادون ، احمق.
بازی پیکان هم اگه بازیکن پیکان اخراج میشد روند بازی به نفع استقلال تغییر میکرد. فهمیدی لنگی کثیف.
کیسه چرک
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
بیشتر فحش بده کیسه کش شاید از سوزشت کم شد بیشعور. غفوری به خاطر خطای شدید باید اخراج میشد. همین امتیازات تون هم ازداوری دارین پس خفه خون بگیر
۹
مکتب دوپینگ و جعل و فتوشاپو تبانی
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
اسم 5تا کارشناس بیطرف که گفتن نباید اخراج میشدو برام بگو کیسه کش مجس
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر