فهرست
دلال معروف فوتبال در یک قدمی سپیدرود
دلال معروف فوتبال در یک قدمی سپیدرود

دلال معروف فوتبال در یک قدمی سپیدرود

آی اسپورت - داستان مبهم مالکیتی سپیدرود روز به روز ابعاد تازه ای پیدا می‌کند و در تازه‌ترین اتفاق پای یک دلال نه خیلی خوشنام به این ماحرا باز شده است. در جلسه‌ای که روز گذشته در دفتر مدیر کل تربیت بدنی گیلان برگزار شد، نماینده‌های خشایار محسنی با مدیرکل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان برای در اختیار گرفتن باشگاه سپیدرود به توافق رسیدند و حتی پیش‌نویس این انتقال نیز امضا شد!  

در این جلسه رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان، الماسخاله رییس و شهاب مومنی نایب رییس هیات فوتبال، نظرمحمدی سرمربی سپیدرود، اکبر یوسفی و هوشنگ نصیرزاده به عنوان نماینده‌های خشایار محسنی حضور داشتند و در پایان پیش نویس واگذاری این باشگاه توسط رهنما و نماینده محسنی امضا شد. این در حالی است که پورمحسن مالک سابق باشگاه سپیدرود که پروانه سه ساله این باشگاه به نام او صادر شده است در این جلسه حضور نداشت.

سند مالکیت سپیدرود
سند مالکیت سپیدرود

در چند ماه گذشته خریدارانی همچون محجوب مالک سابق ملوان، خلیل‌زاده مالک هتل کادوس رشت، دکتر دلیر رییس یک هولدینگ بزرگ و صاحب یکی از بانک‌های معتبر، گروهی تحت عنوان پیشکسوتان پرسپولیس، انجمن دیابت ایران و چند خریدار دیگر با اداره کل و هیات فوتبال گیلان برسر میز مذاکره نشستند و تا امروز با هیچکدام‌شان توافق نکردند و حالا جای تعجب دارد که چگونه در میان آن همه متقاضیان مختلف متمولیان این روزهای سپیدرود تن به چنین معامله‌ای داده‌اند که مطمئنا حواشی و اعتراضاتی را از سوی هواداران سپیدرود در بر خواهد داشت.

از سوی دیگر پورمحسن که خود را همچنان مالک قانونی سپیدرود می داند مدعی است که برعلیه مدیر کل و رییس هیات فوتبال گیلان در دیوان عدالت اداری طرح دعوی کرده و حکم توقف هرگونه معامله‌ای را از این دیوان گرفته است و طرفین ماجرا بدون رضایت او نمی‌توانند باشگاه را به فرد دیگری منتقل کنند.

۸    
آی اسپورت
2017-02-07 11:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر