فهرست
روزهای بد پادوانی در استقلال: عصبانی عصبانی عصبانی
روزهای بد پادوانی در استقلال: عصبانی عصبانی عصبانی

روزهای بد پادوانی در استقلال: عصبانی عصبانی عصبانی

آی اسپورت - لئاندرو پادوانی، انتظارش را نداشت هفته‌های ابتدایی حضورش در استقلال تا این حد برای او بد جلو برود. پادوانی در 3 بازی قبلی استقلال، فقط 3 دقیقه برای این تیم به میدان رفته و با عملکرد خوب زوج حسینی و رابسون، شاید هفته‌های بعد را هم از روی نیمکت آغاز کند. مشکلات مالی استقلال هم باعث شده مسئولان باشگاه، نتوانند وعده‌هایشان به او را عملی کنند.

پادوانی بعد از فسخ قرارداد با سپاهان، قراردادی 980 میلیونی با استقلال بسته که با بعضی آپشن‌ها، میتواند بالاتر هم برود. نیمکت نشینی دائمی، باعث خواهد شد تا آپشن‌های مالی قرارداد پادوانی فعال نشود و استقلالی‌ها، هنوز نتوانسته‌اند مبلغ اولیه‌ای که به او قول داده بودند را هم پرداخت کنند.

همین شرایط، باعث شده پادوانی خیلی زود از آمدنش به استقلال پشیمان باشد. او به مسئولان باشگاه برای پرداخت مطالباتش اولتیماتوم داده و تهدید کرده در صورتی که آبی‌ها نتوانند قول‌هایشان به او را عملی کنند، از حضور در تمرینات سر باز می‌زند. با توجه به اینکه پادوانی فعلا جایی در ترکیب منصوریان ندارد، نگران خط خوردن از ترکیب تیم بخاطر شرکت نکردن در تمرینات هم نیست. شاید به همین دلیل هم استقلالی‌ها جدی‌تر از همیشه دنبال پرداخت رقم مورد نظر او و آرام کردنش در شرایط فعلی هستند.

 

 

 

کد خبر: 9406

  ۱  
آی اسپورت
2016-10-10 17:44:00
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۶
اگه بازيكن نميخواستيد پس چرا خريديد؟ حاج محمدي و كنعاني زادگان و ... كم بود حالا اينم اضافه شد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر