فهرست
کلین‌شیتی که لک در آن نقشی نداشت!
کلین‌شیتی که لک در آن نقشی نداشت!

کلین‌شیتی که لک در آن نقشی نداشت!

آی اسپورت - حامد لک در بازی با صنعت نفت آبادان باز هم کلین شیت کرد تا آمارش در لیگ برتر برای پرسپولیس صد در صد کلین شیت در هر بازی باشد. ۱۸۰ دقیقه از لیگ برتر میگذرد و هنوز کسی گل خوردن پرسپولیس را ندیده است. البته لک در لیگ قهرمانان آسیا هم دروازهاش باز نمیشد و فقط دو بار از روی نقطه پنالتی گل خورد. نمایش درخشان لک در پرسپولیس باعث شده همه نام علیرضا بیرانوند را فراموش کنند ولی نباید این کلین شیت ها را تنها به پای درخشش او نوشت. در بازی با صنعت نفت آبادان حامد لک حتی یک سیو هم نداشت اما کلین شیت کرد. خط دفاع پرسپولیس یک موقعیت هم در جریان بازی به نفتی ها برای شوتزنی نداد و تنها شوت این تیم در دقایق پایانی توسط طالب ریکانی از فاصله ۳۵ متری روی یک ضربه ایستگاهی زده شد که با فاصله زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

کلین شیت این بازی را باید به پای مدافعان پرسپولیس نوشت که حتی یک بار هم اجازه زدن شوت در چارچوب را به شاگردان پورموسوی ندادند. پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر هم کلین شیت کرد و در آن بازی هم شاهد تعریف و تمجید از حامد لک بودیم اما جالب است بدانید در آن بازی هم لک تنها یک سیو داشت و هیچ توپ دیگری به سمت چارچوب دروازه اش زده نشد. این خط دفاع پرسپولیس است که سهم بزرگی از کلین شیت ها دارد. وقتی بیرانوند در پرسپولیس بود با کمال تواضع کلین شیتهایش در این تیم و تیم ملی را مدیون حضور سیدجلال حسینی میدانست و حالا هم حامد لک با وجود کاپیتان پرسپولیس میتواند به بهترین دروازه بان لیگ برتر تبدیل شود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-11-22 23:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۶
اصلاکلین شیتهای ما به خاطر وزیره...گفته کسی از حریفان پایش را به محوطه جریمه پرسپولیس بذاره پاش را قلم میکنه...تازه دیگه ارز دولتی هم بهش نمیده!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر