فهرست
دربی آرتیست‌های سرخابی؛ به نفع زلزله‌زدگان
دربی آرتیست‌های سرخابی؛ به نفع زلزله‌زدگان

دربی آرتیست‌های سرخابی؛ به نفع زلزله‌زدگان

آی اسپورت – مسابقه بزرگ فوتبال با نام دربی ستارگان هنر ایران بین هنرمندان سرشناس کشور در قالب دو تیم قرمز و آبی برگزار خواهد شد و عواید آن توسط موسسه خیریه عترت بوتراب به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص خواهد یافت.روز گذشته جلسه مطبوعاتی مربوط به این مسابقه با حضور چهره های سرشناس این تیم برگزار شد و هومن جوادی، مدیرعامل باشگاه ستارگان هنر در مورد شرایط این بازی به رسانه ها توضیحاتی را ارائه کرد. در این جلسه به غیر از هومن جوادی چهره هایی همچون نیما نکیسا ، هومن حاجی عبدالهی ، علی خسروی ، محمدرضا عیوضی ، علی عبدالمالکی ، پویا امینی و بابک زرین به همراه اعضای هیات مدیره موسسه خیریه عترت ابوتراب حضور داشتند.

اعلام شد چهره‌های سرشناسی همچون علی کریمی ، وحید هاشمیان ، ادموند بزیک و مهدی صالح پور ، نیما نکیسا و داود فنایی تیم قرمزپوش هنرمندان را همراهی می کنند. هنرمندانی همچون علی عبدالمالکی ، حمید حامی ، فرهاد جواهر کلام ، علی لهراسبی و محمدرضا عیوضی هم قرار است پیراهن سرخ را برتن کنند. گفتنی است محمدرضا مهدوی مدافع سابق پرسپولیس مربیگری این تیم را برعهده دارد. ضمن اینکه سیروس الوند کارگردان قدیمی سینما به همراه محمد پنجعلی سرپرستی این تیم را بر خواهند داشت..

هدایت تیم آبی هم بر عهده حسن روشن است و بازیکنانی نظیر مجید نامجو مطلق ، ادموند اختر و آرش برهانی هم در این تیم حضور دارند و سرپرستی این تیم هم بر عهده عبدالرضا اکبری و مجید مظفری خواهد بود. این مسابقه روز جمعه اول دی ماه 1396 از ساعت 12 ظهر در استادیوم آرارات تهران برگزار می شود.

گفته شده در تلاش هستند تا امکان ورود بانوان را در این مسابقه خیریه فراهم کنند که البته تکلیف این موضوع تا ظهر فردا مشخص خواهد شد. قرار است بلیت فروشی به شکل همت عالی در محل ورزشگاه انجام شود. ضمن اینکه این بازی به ‌طور زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

۲    
آی اسپورت
2017-12-19 13:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر