فهرست
خریدهای ناگهانی تراکتورسازی؛ مظاهری و خانزاده
خریدهای ناگهانی تراکتورسازی؛ مظاهری و خانزاده

خریدهای ناگهانی تراکتورسازی؛ مظاهری و خانزاده

آی اسپورت – باشگاه تراکتورسازی دقایقی پیش از ثبت قرارداد 4 بازیکن جدیدش خبر داد. این اتفاق در حالی رخ داده که تا ساعتی پیش خبری از فعالیت این باشگاه در فصل و نقل و انتقالات نبود. رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، سعید مهری و مهدی تیکدری 4 بازیکن جدید تراکتورسازی هستند. نکته عجیب این است که هنوز تکلیف سرمربی تیم مشخص نشده و معلوم نشده این بازیکنان با تائید چه کسی به تراکتورسازی پیوسته‌اند!

 

 

۵ ۱۳  
آی اسپورت
2019-06-08 15:21:00
نظر دهید

۱۳ نظر
ب
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۴۳
از اینکه نکته عجیب رو یاداوری فرمودی خیلی ممنون در ضمن شما خودتو ناراحت نکن عزیزم یکم رو یخ بشین خوب میشی و یکمم تحملتو ببر بالا اینا تازه دست گرمی بودن!
یاغی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۷
چهره ها و شعار هاتون بعد از هر بخت از حالا قابل حدسه! جالبه که کی باید تحملش رو ببره بالا! هنوز برخورد سخیف با فروزان و شجاعی از یاد کسی پاک نشده !
۳
محمد
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۵۰
مظاهری رو از تیم بیت المال خورد درآوردیم میسوزی ؟؟؟
سعید
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۰
خخخخخخ دلم برا چرتپولیسیا میسوزه اون همه مظاهری رو تشویق کردن که *رشید چرتپولیسی* آخرش رشید رر یی دد تو هیکلشون
یاغی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۶
بعد از هر باخت هم همین رو میگی؟ یا دوباره بازیکن بیگناه باید بی شعوری و کم طاقتی شما رو تاب بیاره؟ اصلا فوتبال میدونی چیه ؟
رنگ چهره و فرهنگتون زمانی که می بازید پیدا میشه...! اون بازیکنی که فکر میکنی عاشق لباس همچین بامزه تون میشه باید پی پر شعور بی شعوری تون رو وقتی سوتی میده به تنش بماله !!!!
۵
مونا
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۲
وای الان میثاقی و خبرناهارها و هواداران منفوره تیم سوگولی چه سوزشی گرفتن. از مطلبی که گذاشتین سووووزش میباره. با اجازه مامانت اومدن تراکتور
هادی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۰۴
عزیزم غصه نخور ما فصل قبل بمب میترکوندیم حالا تصمیم گرفتیم بمباران کنیم این تازه اولشه
فرهاد
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۱۸
اخخخخخخ خخخخ اخخخ دلم کبب شد برای ای اسپورت از 6 ماه قبل دلالی مظاهری را می کرد برای پرسپولیس. چپ و راست عکس مظاهری را کنار بازیکنان پرسپولیس می زد که مظاهری قلبش قرمز است و دلش با پرسپولیس است دقیقا مانند حسینی ذوب. الان فهمیدی که قلب هیچ بازیکنی نه قرمز است نه ابی نه زرد . در فوتبال حرفه ای بازیکن باشگاهی را انتخاب می کند که شرایط بهتری داشته باشد . این بچه بازیها مال 30 سال قبل است ولی شما خبرناهار ها اغلی یا بچه هستید و در توهم یا دلال هستید و دنبال نون دلالی
یاغی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۵۹
شما فعلا پماد سوختگیت رو استفاده کن که رنگت از زرد به قهوه ای مایل شده!
فرهاد
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۰
یادم رفت بگویم ان جمله اخر نویسنده اوج سوزش او را نشان می دهد ببخشید که سرمربی نداشتند خرید کردند شرمنده شما شدند. خخخخخ امسال انشالله سپاهان تراکتور و حتی استقلال با خریدهای خوب کاری می کنند فدراسیون و کمیته داوران هر چه زور بزنند به هدف کثیف این چند ساله نرسند
یاغی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
جالبه که جلبک مغز هایی مثل شما به همه چی معترف اند اما برخوردی باهاشون نمیشه! اتفاقی نیست؟
-به اصفهان نیاید یا با پلاک تهران به ورزشگاه نرید!!! -> تهدید از این روشن تر؟ اعتراف به تماشگران وحشی از این روشن تر؟ اینجا سیستماتیک کثیف بازی تون پوشش داده میشه، جرات میکنید به afc هم همین رو بگید؟
-"در فوتبال حرفه ای بازیکن باشگاهی را انتخاب می کند که شرایط بهتری داشته باشد ." چرا سپاهان باید شرایط بهتری نسبت به سرخابی ها داشته باشه؟ طرفدار بیشتری داره؟ مگه همه زیر نظر دولت نیستند؟ چرا باید سوگلی باشید؟
وقتی همه ی زورتون رو هم بزنید، خدا رو سیاه تون میکنه! بازم پماد بزن
سیامک
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۳
خانزاده و مظاهری و مهری که تایید نمیخواند ، هر سه تارو چوسپولیس برای بدست آوردنشون موس موس میکرد ، تیکدری هم زیر 23 ساله
۲
ساقی بلال شیافی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۴
سوختی سوختی بشین رو میخ.... ببخشید رو یخ خخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر