فهرست
اتفاق عجیب در ورزش و مردم/ تملق در حد لالیگا
اتفاق عجیب در ورزش و مردم/ تملق در حد لالیگا

اتفاق عجیب در ورزش و مردم/ تملق در حد لالیگا

آی اسپورت – دیروز بخش عمده‌ای از برنامه ورزش و مردم به اتفاقات بازی سپاهان و نفت اختصاص داشت. علی دایی سرمربی نفت هم به صورت تلفنی در این برنامه حضور داشت و نظراتش را درباره داوری بازی اعلام کرد. از نکات جالب توجه در این برنامه، نظرات بهرام شفیع درباره علی دایی بود. او بارها از دایی با عنوان «مهندس علی دایی» نام برد و در طول برنامه به شکلی عجیب و خاص، تملق دایی را کرد. در هنگام پخش صحنه‌های داوری، هر بار مشخص شد که داور به اشتباه به ضرر نفت سوت زده است، شفیع اعتراض کرد اما وقتی اشتباهات داوری به سود نفت بود، او سکوت کرد. ستایش‌های اغراق‌آمیز شفیع از دایی، آن قدر زیاد بود که در فضای مجازی هم بازخوردهایی داشت. دایی هم که البته نیازی به این تملق‌ها ندارد، بدون توجه به شفیع انتقادات خود را مطرح کرد. گزیده‌ای از اظهارنظرهای دایی درباره داوری بازی و البته شایعات نقل و انتقالات نفت را بخوانید

-کجای دنیا داور برای جلوگیری از وقت تلف کردن دروازه‌بان، توپ را از او می‌گیرد و به بازیکنان حریف می‌دهد تا کرنر بزند؟ مگر داور توپ جمع کن است؟

-اگر با اخراج اشتباه بازیکن من، تیمم اوت می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟

-با تمام احترامی که برای آقای علی خسروی قائلم حرف ایشان را نمی‌پذیرم.

-اگر بازیکن من اخراج نمی‌شد اصلا بازیکن حریف نمی‌توانست وارد محوطه جریمه ما شود که پنالتی هم بگیرد.

-چرا کمیته داوران به خاطر این قضاوت به آقای بنیادی‌فر تبریک می‌گوید؟

-مگر می‌شود هم بازیکن ما اخراج شود هم پنالتی علیه ما اعلام شود و هم داور توپ را برای زدن کرنر سپاهان از دروازه‌بان ما بگیرد؟

-به دروازه‌بان‌مان گفتم: میلاد من به تو قول شرف می‌دهم که این پنالتی گل نمی‌شود. تو برو در دروازه‌ات بایست. اگر گل شود من از فوتبال خداحافظی می‌کنم.

-نزدیک بودن داور به صحنه پنالتی مهم نبود. داور در فاصله یک متری یا سی متری هم آن صحنه را پنالتی می‌گرفت!

-داور درباره اخراج بوعذار درست عمل کرد.

-چرا همه قوانین فقط برای ما اجرا می‌شود؟ داور به دلیل ورود به زمین مرا اخراج کرد. چرا هفته قبل یکی از مربیان تا وسط زمین آمد و اتفاقی نیفتاد؟

-ایمان مبعلی را به هیچ عنوان به استقلال نمی‌دهیم. پراهیچ را هم به پرسپولیس نخواهیم داد. ما به همه بازیکنان‌مان نیاز داریم.

-ما تا این لحظه با هیچ بازیکن یا دروازه‌بانی برای پیوستن به نفت صحبت نکرده‌ایم.

-من نمی‌خواستم تیمم را بیرون بکشم. بعضی بازیکنان ما ناراحت بودند و من می‌خواستم آنها را به زمین برگردانم!

 

۷ ۴  
آی اسپورت
2016-12-31 16:36:00
نظر دهید

۴ نظر
سینا
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۹
اتفاقی عجیب نیست. کلا رویه این برنامه همینه.
یوسف
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
عجیبه که بازم با اینکه تایمش خیلی شوته عده ای هستن برنامه این بابا رو دنبال میکنن!
۶
saeed
شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
شما یه بازی را مثال بزنید که دایی به داور اعتراض نکرده باشه،با زور و دعوا و شو بازی کردن همیشه داورها را زیر فشار میزاره،برنامه شفیع و کلا شخصیتش هم که واسه همه روشنه...اصلا جزء جایی نیست
۲
میلاد ۶&۴
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۱
شفیع واقعا رومخه،من که خیلی وقته نگاه نمیکنم،فکر نکنم به جز خانواده شفیع و سانسورچی های صداوسیما کسی برنامشون رو ببینه.شفیع فکرمیکنه خیلی بانمکه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر