فهرست
پروین دخالت نمی‌کند/ سلطان از میناوند دلخور است؟
پروین دخالت نمی‌کند/ سلطان از میناوند دلخور است؟

پروین دخالت نمی‌کند/ سلطان از میناوند دلخور است؟

آی اسپورت – استقلالی‎ها همچنان مصر هستند که پای میناوند را به دادگاه بکشانند و از پیشکسوتان فوتبال هم خواسته‌اند که در این ماجرا وساطت نکنند و اجازه بدهند این ماجرا روال عادی و قانونی خود را طی کند. در این میان البته بسیاری از پیشکسوتان در مصاحبه‌های مختلف به شکلی نامحسوس سعی دارند که ماجرا را ختم به خیر کنند. مثلا پرویز مظلومی در اظهارنظریی عجیب اعلام کرده که میناوند در این ماجرا جوانی کرده! اما علی پروین پیشکسوت محبوب پرسپولیسی‌ها موضعی غافلگیرکننده داشته و اعلام کرده که در این ماجرا پادرمیانی نخواهد کرد. این صبحت‌های او درباره ماجرای میناوند و استقلالی‌هاست: «فکر کنم میناوند کمی شورش را درآورده است. میناوند باید مواظب باشد در جایی که حضور دارد هر حرفی را نزند. البته من این برنامه را ندیدم او باید یک کمی ملاحظه کند و جلوی دهانش را بگیرد. اینطوری نیست که هرجا بنشیند و هر حرفی را می‌زند و چهار نفر وساطت کنند. تلویزیون حداقل 20 میلیون بیننده دارد. این خوب نیست که او حرفی بزند و چهار نفر بخندند. برای فوتبالیست تیم ملی این حرکت بد است. من هیچ پادرمیانی‌ای در این خصوص نخواهم کرد.»

به نظر می‌رسد پروین بیشتر از هر چیزی از تقلید صدا و حرکات خود توسط میناوند دلخور است و به همین دلیل اعلام کرده که در این ماجرا پادرمیانی نخواهد کرد. او قطعا یکی از محبوب‌ترین پرسپولیسی‌هاست و استقلالی‌ها هم احترام ویژه‌ای برای او قائلند و اگر او پادرمیانی می‌کرد به احتمال زیاد استقلالی‌ها دیگر پیگیر شکایت نمی‌شدند. اما گویا خود پروین هم دل خوشی از میناوند ندارد و به همین دلیل ترجیح داده در این ماجرا دخالت نکند.

۱۳ ۱۱  
آی اسپورت
2017-08-14 14:11:00
نظر دهید

۱۱ نظر
امیر
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
دری وری و دروغ ممنوع! پروین بارها از اینکه میناوند و جمشیدی باهاش شوخی می‌کنند، تعریف کرده. انقدر هم جنبه داره که بشینه جلو فردوسی‌پور و به شعار استقلالی‌ها "علی دنبه" بخنده.
بهنام
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
دوست عزیز،چرا شما مغلطه میکنید اگر آبی ها تو ورزشگاه علی دنبه گفتند چه ربطی به بازیکنان و پیشکسوتان آبی داره.اونور قرمزها هم بدترین الفاظ رو در مورد تاجی ها بکار بردن و بالعکس.بحث امروز ،بحث یه فرد عادی و تماشاگر فوتبال نیست.این آقای میناوند به عنوان یه پیشکسوت و کارشناس تو اون برنامه شرکت کرد و این در و گوهر ها از دهانش خارج شد.
۴
علی
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
برنامه های صداوسیما که بیننده نداره!
حالا اون هم شبکه شما
چی شده حالا میناوند گفته شیشعلی؟
به اسب شاه گفتن یابو؟
بسوزید که ما را حظ فروان است
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۶
سلام ششعلی
...بی افتخار متوهم
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۲
سلام قشقایی.... سلام فتح تهران... سلام یونس محمود... سلام سه تا تو یه نیمه.... سلام یونس محمود.... سلام بی افتخار متوهم
۳
محمد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
اینا اصلا لحن علی پروین نیست
reza
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
علی پروین هم میدونه این مینا چقدر جلف و لوده و دلقک هستش هیچوقت نمیاد واسش پادرمیونی کنه
۶ ۲
ل مثل...؟
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
مینا نه، بانو.
۳
باشه ایشان بانو
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
فقط یک بار .........‌‌.‌‌‌‌
باشه رضا؟؟؟
۱
reza
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
علی پروین هم میدونه این مینا چقدر جلف و لوده و دلقک هستش هیچوقت نمیاد واسش پادرمیونی کنه
۴ ۱
باشه ایشان بانو
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
فقط یک بار ........ ..........
باشه؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر