فهرست
اتفاق روز؛ عابربانک عصبانی می شود
اتفاق روز؛ عابربانک عصبانی می شود

اتفاق روز؛ عابربانک عصبانی می شود

آی اسپورت – صحبت‌های اخیر کارلوس کی‌روش علیه حسین هدایتی با واکنش تند او مواجه شد. هدایتی با انتشار یک فایل صوتی در فضای مجازی نسبت به اتهاماتی که سرمربی تیم ملی به او وارد کرد پاسخ داد که شرح آن را می‌خوانید:

ظاهرا جناب کی‌روش باید به روانشناس مراجعه کند تحت نظر پزشک باشد. فکر می‌کردم او یک فرد جنتلمن، با دانش و با شخصیت است ولی فهمیدم یک آدم دروغگو، بزدل و نادان است. صحبت‌هایی که می‌کنم مستند است و برای اثباتش حاضرم در هر محکمه ای حاضر بشوم و این مستندات محکم را ارائه کنم تا ثابت شود چطور به انسان‌های خدوم فوتبال کشور تهمت می‌زنند. سرمایه ملی فوتبال ما چه در گذشته و چه در حال حاضر بازیکنان هستند افتخارآفرینی کردند و تنها سرمربی در آن سهیم نیست.

* آقای کی‌روش، یادتان رفته است آن زمان که حقوقتان را نگرفته بودید و بلیت گرفتید تا شبانه ایران را ترک کنید، به دعوت آقای کفاشیان رئیس فدراسیون وقت به هتل تیم ملی نمی‌آمدم ولی به خواسته و به دعوت علی کریمی اسطور فوتبال کشورمان آمدم. شما ایران را ترک کرده بودید 2 شب قبل از پرواز به استرالیا. فراموش کردید گفتید پاداش تیم ملی را ندادند و من با یک فقره چک آن را کردم و تقدیم کردم؟ 3 سال پیش به دعوت شما ساعت 8 شب به هتل آزادی آمدم. در جمع بازیکنان در میز شام زمان کفاشیان پیراهن با امضای بازیکنان عزیز تیم ملی به من هدیه دادی در صحبت‌هایت با بازیکنان چه تعریف و تمجیدهایی از من نا قابل کردی که همان شب گفتم قابل این تمجیدها نیستم. گفتی کاش رئیس فدراسیون فوتبال ایران حسین هدایتی بود. دوستانی که آن شب با موبایلشان صحبت‌های شما را ضبط کردند می‌خواهید برای به جا آمدن حافظه‌تان بگویم منتشر کنند؟ می‌خواهید فایل تصویری آن را از امید نمازی و دوستان دیگر بگیرم و در فضای مجازی منتشر کنم؟ من ساعت 1:30 شب آمدم هتل آزادی؟ یادتان رفته ساعت 8 شب با رئیس فدراسیون،‌ ساکت، مترجم شما و شما دور میز شام نشسته بودیم؟ آن شب گفتم چه کنم علیه کشور من مصاحبه نکنی، شما از وزیر گله داشتی ولی من به خاطر اینکه برای کشور مردم عزیزم حاشیه درست نکنی گفتم چه‌کار کنم و چه چیزی برایت فراهم کنم؟ گفتی هفت ماه است حقوق نگرفتم و من برای بار دوم هفت ماه حقوق عقب افتاده شما را پرداخت کردم.

* فراموش کردید گفتید ما لباس نداریم و این امکاناتی که داریم ضعیف است؟ من پرسیدم چه برندی لازم دارید و گفتی آدیداس و من همان‌جا از آقای ساکت خواهش کردم با بهترین برند ممکن قرارداد ببندید و وجه آن را تقبل کردم. گفتی کره‌جنوبی 15 هزار دلار به هر بازیکن برای هر برد پاداش می‌دهد من از آقای تاج پرسیدم چقدر می‌توانید تامین کنید و گفت 2500 دلار به ازای هر نفر و من گفتم 5000 دلار نفری من می‌دهم تا نصف پاداش کره‌جنوبی فراهم شود. با توجه به اینکه شما می‌دانستی امکانات ما محدود است و اگر امکانات بیشتر می‌خواستی باید می‌رفتی در کره‌جنوبی یا کشورهای عربی فعالیت کنی. اگر عهد اخوت با ما بستی و ادعا می‌کنی مردم ما را دوست داری با این امکانات کنار بیا. همان شب تشکر کردی و گفتی 7500 دلار هم خوب است که من همان شب مبلغ چند بازی را پرداخت کردم بعد از آن به دلیل عدم حضورم شرمنده شدم پرداخت کنم.

* آقایان تاج، ساکت و پیروانی خاطرتان هست آن شب در هتل گفتم نگران نباشید و قول‌هایی که دادم عمل می‌کنم. آقای تاج گفت من قول‌های ایشان را ضمانت می‌کنم ولی شما آقای کی‌روش گفتید نیازی به ضمانت نیست و خودم هدایتی را بیشتر از شما قبول دارم.

* همان شب بحث بازیکنان را اشاره کردید. من 8 شب آمدم و هر 12 شب خواب هستم و 1:30 هتل نمی‌آیم که اگر هم بیایم برایم افتخار است که برای تیم ملی و پرسپولیس 3 صبح هم جایی حاضر شوم ولی آن شب 8 به هتل آمدم.

هدایتی و کی روش
هدایتی و کی روش

* سید جلال می‌تواند شهادت دهد که برای حفظ بازیکنان پرسپولیس 3 صبح هم جلسه داشتم ولی آن شب 1:30 نبود و ساعت 8 شب بود. آن شب من می‌خواستم با بازیکنان ملاقات کنم که تاج و ساکت گفتند به کی‌روش بگو و من از شما خواستم که با بازیکنان ملاقات کنم و شما گفتی نه اشکالی ندارد و به مترجم دستور دادید اتاق رزرو کردید برای من و گفتید هر بازیکنی را می‌خواهد به اتاقش ببرید و من گفتم اتاق رزرو نمی‌خواهم و در اتاق یکی از بازیکنان مشغول می‌شوم. 2-3 نفر را ملاقات کردم و نیم ساعت هم زمان نبرد. شما با روی خوش اجازه دادید هر بازیکنی را ملاقات کند.

* من شما را فردی صادق، راستگو و شجاع می‌دانستم ولی دیدم دروغگو هستید و صداقت ندارید. انقدر با من احساس صمیمیت کردید که من را به شکار در افریقا دعوت کردید حالا شدم دوست دلال‌ها؟ نمی‌خواهم از شخص خاصی حمایت کنم ولی احتمالا خود شما دلال هستید.

* من در فوتبال کشور نه سمتی دارم و نه مشغول هستم و تنها به عنوان یک هوادار فعالیت می‌کنم و افتخار می‌کنم برای پرسپولیس و فوتبال ملی هرکاری بتوانم انجام دهم. هر وقت دستور دادند دور شو و هزینه نکن اطاعت کردم و هر وقت خواستند حاضر شدم. خواهش می‌کنم مغلطه نکنید. اگر اختلافی دارید سر من خرابش نکنید و اجازه دهید زندگی‌ام را بکنم.

* هر جا به من نیازی باشد با درخواست مسئولان ذیربط پای کار هستم. اجازه دهید به فعالیت‌های اقتصادی خودم برسم. نه قصد تیم‌داری و فعالیت در فوتبال دارم و نه می‌خواهم سمتی در فوتبال داشته باشم. بس کنید و انقدر دروغ علیه من نگویید.

* هرچند من باید خویشتنداری می‌کردم و در آستانه حضور تیم ملی در جام جهانی این صحبت‌ها را مطرح نمی‌کردم و باید همه حمایت کنیم تا شما نتیجه بگیری و افتخار آفرینی کنی تا از گروه صعود کنیم. از قدرنشناسی شما حسرت می‌خورم. در جام ملت‌های آسیا بعد از هر برد پاداش بازیکنان را یادتان رفته که همیشه از من تشکر می‌کردید؟ این مزد زحمات و خدمات من است؟ فراموش کردید در بازی آخر و میهمانی آخر گفتم اگر من این امکانات نظیر پاداش و لباس تیم ملی را فراهم کردم شما چه قولی به من می‌دهید؟ گفتید من هم قول می‌دهم تیم را موفق و پیروز به جام جهانی ببریم و من با شما دوست دادم.

* من به عنوان یک شهروند و علاقه‌مند به فوتبال و کشورم و نظام وارد شدم و هیچ سمت و مسئولیت و وظیفه‌ای نداشتم. کمی قدرشناس باشید. از دوستانی که از حرف‌های من می‌رنجند عذرخواهی می‌کنم ولی حق دارم از خودم دفاع کنم. شما با چه اجازه‌ای علیه اسطوره فوتبال کشورمان با این ادبیات صحبت می‌کنی؟ سال‌ها زحمت کشیده شده است تا اسطوره‌ای مثل کریمی در کشور ما پرورش پیدا کند. امثال کی‌روش مهاجر هستند و می‌روند.

* آقای کی‌روش شما اجازه نمی‌دهی یک مربی داخلی کنارت پرورش پیدا کند و به مفاد قراردادت عمل نکردی.

* واقعاً متاسفم از این اتفاقات. من الان هم لازم باشد کمک می‌کنم و حمایت خواهم کرد ولی این گونه اتهامات را بس کنید. من شما را دوست داشتم آقای کی‌روش ولی اینگونه اظهار نظر غلط انجام دادید و ناسپاسی کردید و قضاوت را به عهده مردم می‌سپارم.

 

خبرگزاری ایلنا

 

۲۳۲ ۱۹  
آی اسپورت
2018-05-25 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۹ نظر
کی روش امیر کبیر
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
زمانی در این مملکت امیر کبیر خدمت میکرد و درباریان حسادت تا زیر اب میرزا تقی خان زده شد ولی تاریخ ماند وامیر کبیر.... حال کیروش خدمت میکند و افراد معلوم الحالی چون برانکو دلال و قلعه نوعی مافیا و دزد بیت المال کارشکنی
اميرحسين
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
چرند نگو. شان اميرکبير رو حفظ کن! اتفاقا مشکل اميرکبير با امثال تو اجنبي پرستها بود! خودت نشستي جاي ميرزا تقي خان و از اميرکبير حرف ميزني؟؟!
محسن
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۴
آقای هدایتی چند میدی لایک میگیری! !!؟ کلا زیر ده تا نظر نوشته شده که اغلب در مذمت عمل ننگ آور جناب عالی و دیگر لمپن های وطنی است آنوقت تا لحظه نوشتن این کامنت 139 لایک گرفته شده است
این وضع کلی مملکت ماست
ننگ بر خائنین به ایران و ایرانی و برقرار باد رسوا کننده دست های پشت پرده این فوتبال ( کارلوس کبیر )
***
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰
مشخص بود کیروش داره از اخرین تیر ترکشش علیه پرسپولیس استفاده میکنه
جو زده نباشید
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
پول ملت رو کشیده بالا بذل و بخششم میکنه
بعدش گیریم همه ی این کارایی که کردی راست میگی چیز اضافه ای نبوده حقوقش هفت ماه عقب بوده دادای حقش رو دادی
و صد برابرش رو از حق مردم جای دیگه میچاپی
اینکه فدراسیون و مملکت ما ضعیفه و حقوق کارمندش رو نمیده تقصیر کیروشک هست؟؟کدومتون 7 ماه حقوق نگیرید لبخند میزنید و به زمین و زمان فحش نمیدید؟
استقلالیم با افتخاااااااااااااااار
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره،فقط خدا میدونه چه سود هنگفتی از این همه دلسوزی برا تیم ملی نصیبت شده که حالا منتشو میذاری،ولی جواب قانع کننده ای ندادی که چرا شبانه به اردوی تیم ملی رفتی ورای بازیکنا رو زدی،کاش پرده ها روزی بر افته وثابت شه که شما و امثال شما به کجا وصلین وچطور بیت المال که حق هشتادمیلیون صغیر وکبیره رو بالا کشیدین،پولی که شما داری حیف ومیل میکنی حقاون بچه یتیمیه که مادرش لای آشغالای سطل آشغال دنبال یه لقمه نون میگرده تقصیر توهم نیستا این مملکت همچیش همینجوریه اینجا هیچیش سرجای خودش نیست
مارال
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
به استقلالیم با افتخار : درسته واس پرسپولیس خرج میکنه و بیشتر هوادارا هم دوسش دارن اما اینجور آدما فقط و فقط دزدن ، میلیاردی میدزدن و اختلاس میکنن و در آخرم میان پشت ی تیم پر هوادار قایم میشن از صد میلیاردی که بدزدن یک میلیارد خرج میکنن ، کسی ام که کاری باهاشون نداره حالا باز هدایتی خوبه ی خرجی برا پرسپولیس میکنه خیلیا که فقط !
آنتي شومن
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۱۷
نه بابا غيب گفتي نابغه؟ حالا بگو ببينم کيروش محض رضاي کي موش ميگيره؟؟
پرسپولیس واقعی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۶
کی روش و فوتبالیستها کارشون فوتباله واز این راه پول درمیارن ، قرارداد دارن ؛
اما این آقا برای چی دوربر فوتبال و فوتبالیها می پلکه!!!

لابد عشق به خدمت داره!؟
۷
....
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
تاسف برای سیستمی که امثال هدایتی با....صاحب پول و درامد شدن و دارن با همان روش پول کثیف را تو فوتبال تزریق کنن
حرف حساب
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
وقتي تقاضاش وجود داشته باشه و يک مربي با اون اعتبار بين المللي وارد اين بازي بشه معلومه که عرضه کنندگان سودجو هم حتما وارد ميشن!
ناشناس
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۲۸
شاملو می گه؛حمالان پوچی مرزهای دشوار تحمل را شکستند/تکبیر برادران
همسرایان وحدت با حنجره های بی اعتقادی/حماسه های ایمان خواندند/تکبیر برادران
آقای هدایتی دلال تر از شما مگه هست؟من از نظام اخلاقی کیروش متنفرم ولی شما برای اخلاقیات چکار‌کردی؟پول‌‌ ملت رو دزدیدی بعد میگی با همون پول پاداش دادم و از سرمربی موفقیت خواستم واسه کشورم!!!اگه کشور برات اهمیت داشت که دست در کیسه مردم نمی‌کردی.اگه پرسپولیس برات مهم بود که دو دستگی در تیم درست نمی کردی.تو همون حمال پوچی هستی که شاملو میگه...وزنه سنگین رو بالای سر می بری و همه می گن ماشالا ولی وقتی وزنه رو زمین میذاری همون آدم نیم سیری هستی که هیچ وزنی در جامعه نداری
یه ایرانی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
یعنی ................

نه تنها جماعت کیروشپور و کیروش پرست

بلکه شاید بخش عمده ای از آدمها شاید اینگونه باشند ؛ بجای پرداختن به حقیقت ماجرا چشم بر روی حقیقت میبندند و سعی میکنند با حواشی حقیقت را کتمان کنند .

حسین هدایتی دولابی آدمی باشد بَد ؛ منزجر کننده ؛ دزد یا هر چیز دیگری که فکر میکنید امــــــــــــــــــــــــــا :
آیا نباید بجای اینکه چرت بگوییم و توهین کنیم قبلش به حقیقت ماجرا برسیم ؟
آیا اگر حقیقت روشن شود و تمام این رفتارها را این مربی دلال کرده باشد جای دفاع دارد ؟
آیا این حقیقت که این مربی دلال دروغ میگوید را نمیبینید ؟
آیا این حقیقت که برحسب منفعت خود و نه تیم ملی یا قراردادش حرف میزند و جنجال میکند را نمیبینید ؟
آیا این حقیقت را که منافع خودش را به اسم تیم ملی فریاد میزند و گروکشی میکند را نمیبینید ؟
آیا این حقیقت را که برای منافع شخصی خودش باشگاه ها را خراب میکند ؛ به جان هم می اندازد نمیبینید ؟
ایا این حقیقت را که بازیکنان را با گروکشی به جان باشگاه ها می اندازد نمیبینید ؟

آخر حماقت هم حدی دارد ؛ بی انصافی هم حدی دارد ؛ پَستی هم حدی دارد .

چرا کثافتکاریهای یک تاجر دلال را ماله کشی میکنید و ادعای وطن پرستی و حمایت از تیم ملی را دارید ؟
گفته اند حمایت نگفته اند ... فروشی .
هدایتی هر جور آدمی باشد ؛ آیا نباید پیگیر گفته هایش باشیم و به حقیقت برسیم و هر کسی در هر مقامی بود را مورد سوال قرار دهیم و نقد کنیم ؟؟؟؟؟
چرا کورکورانه و عوامانه فقط ماله کشی میکنید آن هم با توهین ؟؟؟؟

خدا گواه است بارها گفته ام و باز هم میگویم : از دید تجاری و دلالی ؛ این مربی تیم ملی یک نمونه عالی برای آموزش مدیران ما هستش و حتی جوانانی که علاقمند به تجارت هستند . خیلی خوب میشد ایشان درس تجارت و زبان بدن میداد و قطعا فیلم آموزشیش پر فروش میشد .

اما اینکه این آدم شایسته جایگاه تیم ملی تاکید میکنم و تاکید میکنم ؛ با این مبلغ قرارداد ، با این اختیارات که دارد هست . حقیقت این است که نـــــه .
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۰
افسوس!
فقط تعداد لایک های کامنت ها رو دقت کنید!
۷
سینا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
کلا روش کیروش و کیروشی پورها همینه

هوچی گری ، فرار از واقعیت ، عدم پاسخ به حقیقت و عوام فریبی

چرا کسی جرات نداره از کثافت کاری های دلال موزامبیکی بپرسه

چرا کسی بهش نمیگه بازی مقابل تیم محلی سیرالئون که چهارساله فدراسیونش توسط فیفا تعلیق شده بخاطر دلالی خودش و بامداد میرزایی چه معنی میده !!!!

کی جرات داره راجع به دعوت کنعانی ، دژاگه ، بیت آشور ، خانزاده چیزی از ابودلال بپرسه

کی جرات داره راجع به پورسانت ایشون از آل اشپورت سوال کنه

کی جرات داره راجع به نقش ایشون در آوردن اون وینگادای بدردنخور سوال کنه که بدترین نتایج و گرفت و هیچکس چیزی نگفت

تیم ایشون توی این چند ساله نه با عربستان بازی کرده ، نه با ژاپن ، نه با استرالیا ولی یه دستاورد بزرگ داشته و اون هم اینه که از عراق جنگ زده چن تا گل خورده

این که ما تیم سوم پاناما و تیم نوجوانان ونزوئلا و تیم دانش آموزان ازبکستان و تیم محلی سیرالئون رو ببریم بعد توی رنکینگ بیایم بالا در حالیکه رقبای آسیایی ما با تیم های درجه یک اروپایی بازی میکنن خنده داره به قرآن

این که قبل از بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 همه تیم ها بازیکن هاشون رو فقط 72 ساعت طبق قانون فیفا در اختیار داشته باشن ولی ما 45 روز کامل 7 تا بازیکن از پرسپولیس و کلی بازیکن از بقیه تیم ها بگیریم ولی مقابل قطر اونم توی آزادی 90 دقیقه زیر توپ بزنیم خنده داره بقرآن

این که بازیکن ها رو بعد هر بازی از تیم های باشگاهی شون بگیریم و به اسم ریکاوری اونا رو بدن سازی کنیم در حالیکه هیچ تیمی این کارو نمیکنه خنده داره بقرآن

این که یه بیانیه توی فیس بوک یه موزامبیکی دلال باعث بشه وزیر ورزش یه مملکت و دبیرکل فدراسیونش برکنار بشن خنده داره به قرآن

این که مدافع ضعیف نیمکت نشین تیم ته جدولی رو که هیچکس قبولش نداره رو بخاطر نمایشگاه ماشین باباش و اون شاسی بلندی که به جناب ابودلال داره ببریم جام جهانی اونم به اسم جوون گرایی و پرش در کنار رونالدو خنده داره بقرآن

این که وریا غفوری ، بهترین دفاع راست ایران با بیشترین دوندگی و عملکرد دفاعی و هجومی و حسین حسینی رو با بهترین آمار کلین شیت نبریم جام جهانی ولی دژاگه رو که دو ساله تیم نداره و همش مصدومه رو ببریم و بعدش عذر بدتر از گناه بیاریم خنده داره بقرآن

این که سیدجلال حسینی چون مثل رامین رضاییان نبود که به دستور ابودلال قبل بازی های پرسپولیس کمر درد بگیره و با ایجنت های جناب دلال بره ترکیه رو خط بزنیم و بخاطر سوزش ماتحت از صعود پرسپولیس خرابش کنیم و شب قبل از اعلام لیست نهایی روحیش و خراب کنیم خنده داره بقرآن
محسن
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۲۶
بفرموده :به هدایتی بگویید از دست کیروش کبیر عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر. ....
۸
پرسپولیس واقعی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
دهها نفری که می گویند بدهکارهای بزرگ بانکی هستند و ما دایم به خودمان می گوییم ، خب! چرا اینها را نمی گیرند و پولها را از شون پس نمی گیرند؟
یه نگاه به ادبیات این آقا و اکثر کامنتهابگذارید !
ما چنین کشور و چنین مردمی هستیم !
میگن کشور ثروتمندی هستیم اما مردم فقیری داریم ! درسته!
مردم فقیری داریم چون اگر دزدها و خلافکارها برای ما خرج کنند و به ما بخندند و هوای مارو داشته باشند میشن آدم خوبه
مردم فقیری هستیم که دزدها بدون کمترین زحمتی فریبمان می دهند!
کی روش که از اونور آب اومده ، هدایتی ها را از کجا می شناسه!
یعنی اومده ایران و بعد پرسیده هدایتی کیه ؟
یا ما امثال این آدمها را درگیر تیم ملی کرده ایم.
اصلا چطور ممکنه هدایتی ها با کی روش یا هر مربی خارجی دیگری نشست داشته باشه!
ما چون عرضه ی خیلی از کارها را نداشتیم هدایتی را وارد پروسه تیم ملی و مربی اش کردیم و حالا انگار نه انگار که ما مسبب این آشنایی بودیم یقه سرمربی را گرفتیم که تو ازش پول گرفتی!
خب !
آقاجان چشمتون کور و دندتان نرم ، طبق قرار داد پولش را می دادید ! چرا از دزدها مایه گذاشتید!
کی روش هدایتی را از کجا باید می شناخت!
آیا واقعا پول حلال تو این مملکت نبود که به عنوان دستمزد به سرمربی بدهید!
یعنی کی روش رفته دم در خانه هدایتی و زنگ در را زده و گفته پولم را بده!!!
یا ما می خواستیم پز بدهیم که در مملکت چنین افراد بزرگ و خیری داریم که می توانند بی حساب برای تیم ملی و پرسپولیس خرج کنند ؛ می خواستیم پز هدایتی را به کی روش بدهیم !
خاک بر سر من!
کجاست اون کسی که مسبب این آشنایی بوده ؟
کجاست اون کسی که آقای کی روش بواسطه اعتماد به او با امثال هدایتی آشنا شده؟
البته تاریخ را بخوانید ، از ایرانی جماعت سیاستمدار تر و رمز و راز تر کسی پیدا نمیشه !
پول زور هدایتی ها را از حلقومشان در بیارید و پای قرار دادتان بایستید!
چقدر دروغ و چقدر عقب ماندگی!
یک جایی جلوی پرونده های تل انبار شده درفیفا را بگیرید!

برای اکثر دوستان متاسفم که ما دزدهای زیادی در این مملکت داریم که با داستان برجام به تعداشون اضافه هم میشه ولی نوع رفتارمون با اونها به طرز شرم آوری ، چندش آور است.

هدایتی هشت شب با اونها قرار داشت اما چون راضی شون نکرده بود یواشکی و یک و نیم شب به سراغ اونها رفت!
و متاسفم برای تاج که کلا کاری به تیم ملی نداره و کی روش را انداخته وسط خودش را کنار کشیده!
امثال علی کریمی و هدایتی و کلا ما ایرانی ها چون جنس خودمان را خوب می شناسیم میدانیم که زورمان به خودمان نمی رسد ولی از پس اجنبی ها ! بر میاییم.
تا حالا یک مورد بگویید که بلایی سر مملکت خودمون اومده باشه ولی از خودمون در اون قضیه مقصر نداشته باشیم.

و چقدر دلم برای پرسپولیس می سوزه برای فردا روزی که یک بازیکن یا مربی بخواد خلاف میل امیر کبیر رفتار کنه!!!!
ابیدل
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۷
متاسفانه تو کشور ما یک سری دزد و اختلاس گر هستند که پشت هوادار ها قایم میشنو مردم خوش باور ما فکر میکنند که اینها برای رضای خدا به این باشگاها کمک میکنند درصورتی کهاگر همین پول های خورده شده به مردم برگشته بشه تمام مشکلات حل میشه فارغ از رنگ و تیم دزد ،دزد هست میخواد هدایتی باشه یا انصاری کما اینکه انصاری سالهاست که نه در فوتبال و نه اظهار نظر و حاشیه سازی میکنه
۴
کوهیار
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
به عنوان یه پرسپولیسی میگم:از بیت المالی که اختلاس کردی دستمزد این اقارو دادی یعنی اگه امثال تو نمی دزدیدن خزانه خالی نبود و بودجه بود و دستمزد کی روش عقب نمی افتاد. و همچنین درامد اسپانسر و حق پخش تلویزیونی اگه امثال تو و هم پیاله های تو نمی دزدیدند بود احتیاجی به پول پر حرف و حدیث شما نبود آقای هدایتی
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر