فهرست
تاج، هاج و واج!
تاج، هاج و واج!

تاج، هاج و واج!

آی‌اسپورت- وضعیت مدیریتی فدراسیون فوتبال طوری شده که آدم در یک کلام دلش می‌خواهد به حال آن «گریه» کند. همین حالا دو باشگاه محبوب ایرانی با محرومیت از نقل‌وانتقالات مواجه شده‌اند و در هر دو مورد پای فدراسیون فوتبال به‌شدت گیر است؛ آنها نامه محرومیت استقلال را درست به فارسی بر نگردانده‌اند و از آن بدتر نامه محرومیت تراکتورسازی را اساسا گم کرده‌اند! حاصل این شاهکار دوم هم شده صدور کارت بازی برای نفراتی که غیرقانونی به تراکتورسازی پیوسته بودند. فکرش را بکنید؛ امید عالیشاه و احمد نوراللهی به عنوان دو بازیکن نزدیک به استانداردهای ملی ناچارند به لیگ یک بروند و یا خودشان را به پادگان معرفی کنند. به علاه این احتمال هم وجود دارد که نتیجه چهار بازی گذشته تراکتور به دستور فیفا سه بر صفر به سود رقبا اعلام شود و کل جدول لیگ از بالا به پایین شخم بخورد. کاش می‌شد از مهدی تاج بپرسیم امروز مشغول چه کاری است؟

قصد نداریم از وضع اسفبار داوری‌ها در لیگ برتر حرف بزنیم؛ از آن گل‌های هندی که اول خطا اعلام می‌شوند و بعد مورد قبول قرار می‌گیرند، یا از آن تیمی که می‌تواند با خروج از زمین، پنالتی اعلام شده توسط داور را وتو کند! اوضاع فدراسیون آنقدر وحشتناک شده که مهدی کیانی با خیال راحت تخت سینه داور می‌کوبد، اما حتی توسط فدراسیون احضار هم نمی‌شود. مجموعه مدیریتی تاج چنان وا داده و چنان عنان کار از کف‌اش در رفته که حتی قادر نیست با تخلفی به این وضوح برخورد کند.

این آخری هم شاهکار فدراسیون استاد تاج را تکمیل کرد. درست 48ساعت پیش بود که جنابش فرمودند مصاحبه‌ها و بیانیه‌های تاج کنترل شده و از این به بعد قرار نیست شاهد آتش‌بازی مربی پرتغالی باشیم. با این همه کارلوس‌خان درست چند دقیقه بعد از پایان جلسه مشترکش با تاج، بزرگترین و سیاه‌ترین تصمیم دوران حضورش در ایران را گرفت و مدعی شد دیگر بازیکنان پرسپولیس را به تیم‌ملی دعوت نخواهد کرد! لابلای مطالب اخیر آقای کی‌روش، البته مثل همیشه چند طعنه و کنایه زشت و زننده هم دیده می‌شود؛ اینکه پرسپولیسی‌ها چاق هستند و یا اینکه برانکو در سطح او نیست و استاد فقط با امثال فرگوسن و مورینیو جلسه برگزار می‌کند. آیا این بود صلح و صفایی که تاج وعده‌اش را داده بود؟ چقدر زود روشن شد رییس جدید فدراسیون فوتبال هم نزد کی‌روش وزنه قابل اعتنایی نیست؛ درست مثل راننده و مترجم و دستیارانی که همه با هم عزل شدند!

کشور ما ایران یک ویژگی خارق‌العاده دارد؛ اینکه هیچ چیز در آن غیرممکن نیست. یک سال پیش غیرممکن می‌دانستیم که روزی دل‌مان برای علی کفاشیان تنگ شود، اما حالا مهدی تاج این «محال» را برای‌مان مقدور کرده است. ممنونیم استاد!

بهروز رسایلی/گل

۱۳ ۱۷  
آی اسپورت
2017-02-05 02:51:00
نظر دهید

۱۷ نظر
رضا
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۰۸
آخی پس نامه محرومیت تراکتورو گم کردن نامه استقلالم به فارسی اشتباه ترجمه کردن. الهی بمیرم براشون، فیفا که اصلا نامه نزد به باشگاه ها نه استقلال خبر داشت نه تراکتور، بعد چون فدراسیون نامه محرومیت تراکتورو گم کرد تراکتور هم از همه جا بی خبر یهو با ۳ تا بازیکن قرارداد بست ناقافل، اخ دیدی چی شد؟!!! اصلا آجرلو و قلعه نوئی خبر نداشتن محرومن بابا اره بابا راست میگین کلا تقصیر فدراسیونه، مدیونی یوقت فکر کنین آجرلو که با یه تماس زمان بازی رو جا به جا میکنه به فدراسیون نگفته شما ببند اگه چیزی شد با من، اصلا برای همینه که از روزی که مشخص شده تراکتور محرومه آجرلو پشت سر هم مصاحبه کرده که آقا نامه فیفا به ما نرسیده و فدراسیونم نامه رو گم بعد ما کاملا اتفاقی و از همه جا بی خبر با ۳ تا بازیکن قرارداد امضا کردیم. فردا روزم میگیم تقصیره فدراسیونه پس قرارداد بازیکنای ما چون تقصیر فدراسیونه باید پابرجا باشه. با یه تیر چندتا نشونم میزنیم دیگه هم تو محرومیت بازیکن میگیریم هم میگیم فدراسیون با ما لجه و طرفداره پرسپولیسه و مظلوم نمایی میکنیم. چهارتا سایت و روزنامه هم از روز اول که معلوم شده تراکتور محرومه مدام میگن نامه تراکتورو فدراسیون گم کرده که کسی با ما کاری نداشته باشه. آره من خرم نمیفهمم هیچیو تو دستو بچرخون ادامه بده این بازیو آقایون سیاه باز.
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۶
جالبه که نامه اصلی از فیفا مستقیم به باشگاه ابلاغ میشه و فقط یه رونوشت میره واسه فدراسیون. ولی آقایون واسه جوسازی جوری جا انداختن که انگار فدراسیون بهشون اعلام نکرده و خودشون هیچ نامه ای از فیفا نداشتن!
۱
a
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۳۱
کیروش چیزی نگفته اینا همون حرفاییه جناب کرواسیپولیس قبلا گفته بود الان شنید! یکم شعور و معرفت داشتین می گفتین اینا همون حرفای برانکو بود! اگه بده اشتباه کرد گفت که الان بشنوه!! گندکاری پرسپولیسم یکی دو روز دیگه در میاد عابدینی فکرشم نکرده بود اینطوری بشه وگرنه می خواست حکم کسر امتیاز لنگ رو حالا حالاها رو نکنه
بهنام
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۶
حکم کسر امتیاز لنگ؟!!!!!!چی میگی !!!!!تراکتور 4 تا بازی بابازیکنای محروم بازی کرده اونوقت از پرسپولیس باید امتیاز کم بشه؟!!!!!مطمئن باش پرسپولیس اگر محروم بود سروش رفیعی رو نمیگرفت چون تو آسیا هم بازی داره تو لیگ ایران محروم نشه تو آسیا محروم میشه.به جای این فرافکنی ها برین به مدیریت باشگاهتون اعتراض کنین نابود دارین میشین استقلال یه دوره از نقل و انتقالات محروم شده تراکتور هم دو دوره.باشگاهتون داره نابود میشه سال بعد بازیکن ندارین.فیفا که با کسی شوخی نداره.
۱
حمید
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸
اخه اگه فقط حرف زده بود مثل برانکو که خیلی مشکلی نبود حتی اگه می خواست فحش بده. مشکل کارهای عملیشه. کنسل کردن اردویی که خودش میگه مفید بوده یا دعوت نکردن از بازیکن های کلیدی تیم ملی! این ها به تیم ملی آسیب نمی زنه؟ الان دیگه به خاطر دعواش با برانکو ازش انتقاد نمیشه! الن انتقاد به خاطر بی مسئولیتی در قبال سرنوشت تیمیه که خودش مربیشه
فرزاد مهریار
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۲۶
شما ها روی وقاحت رو سفید کردید...
مهدی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴
چی چی واسه خودت میبافی؟؟؟ حکم کسر امتیاز؟؟؟ باشه خیلی خندیدم. دلتو به همین چیزا خوش کنین ما هم همینجور اختلاف امتیازمونو زیاد میکنیم :))
۱
pooyan
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۴۷
جورای دیگه گذشت دوست من
این نیز بگذرد
همین جماعت سال دیگه زیر پرچم یکی دیگه هستن
عجیب حافظه تاریخیی داریم ما
علیرضا
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۰۲
تاکتیک قهرمانی کیسه: کسر 13 امتیاز از پرسپولیس و 8 امتیاز از ترتر. به قول روزنامه مسخره کیسه جوان، برو نون بازوتو بخور. نه با داوری تونستید جلومونو بگیرید نه با قایم کردن نامه های فیفا بایدم از دکل کیروش و الهلال بالا برید.
red od
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۲
فازت چیه!!! اشتباه زدی!!! برو فعلا تو پیج الهلال کامنت بزار...
محمد
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴
چرت نگو مردک.برانکو گفته بود پرسپولیسی رو به تیم ملی دعوت نکنه.آخه آدم بیسواد سرمربی تیم کومور شرقی هم اینکارو نمیکنه که کیروش کرد.حداقل یه ذره معرفت داشته باش از این اقدام غیر حرفه ای و البته حقیرانه دفاع نکن
علی
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۲
یه فرضیه این هست که ..
کی روش به دستور باندهای مافیایی قصد تحریک هواداران پرسپولیس رو داره..
تا با کسر امتیاز از این تیم در داخل..
فاصله امتیازی پرسپولیس و تراکتور در صورت کسر امتیاز از تراکتورسازی جبران بشه..
در مورد گم شدن نامه و تحریف نامه هم صحبت نکنید که مرغ پخته توی دیس پلو، خندش می گیره! خخخخخ
واقع بين
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۴۴
كروش همون حرفهايي زد كه جناب خاليفسور زده بود !!!!! چيز بدي نگفته كه ... فقط با كاميون از روي برانكو رد شد !!!!
۱
یاشار
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۱
خب چرا گریه میکنین؟مگه جناب برانکو ناراضی نبود از حضور بازیکناش تو تیم ملی...خب چتونه...دیگه تو تیم ملی نیستنند
شما به جای اینکه کیروش رو بکوبین...از برانکو سوال کنین که چرا نمیخواست بازیکنای ایرانی تو تیم ملیشون بازی کنن
۱
عشق فقط پرسپولیس
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۳
تبریک به آقای تاج بابت دریافت جایزه ی بی عرضه ترین و نالایق ترین مدیر فوتبالی کشور برای اینکه نتونسته جلوی دهن زیر دست خودشو ببنده تا پرطرفدارترین باشگاه ایرانی رو تو شب قبل حساس ترین بازیش به حاشیه نبره.
#بی لیاقت
#بردگان کیروش
فرحان روستای خسروی عربخانه بیرجند
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
تاج بی تاج نشی ها! بی فوت وقت اسدی بركنار كن. ایشون یك لومپن هست. اومده فوتبال ویران ایران رو خاكستر كنه. از زمان ایشون كیروش سر ناسازگاری گذاشت. چون تخصصی نداره مقصر اول پرونده تراكتور و استقلال ایشون هست.
۲ ۱
اسمان
يكشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶
اقای تاج استعفا استعفا.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر