فهرست
سوال درباره پروپیچ؛ مگر تسویه نکرده بود؟
سوال درباره پروپیچ؛ مگر تسویه نکرده بود؟

سوال درباره پروپیچ؛ مگر تسویه نکرده بود؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال در جدیدترین نامه‌ای که از  کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فیفا دریافت کرده محکوم به پرداخت مطالبات پروپیچ شده است. اینکه پروپیچ از باشگاه استقلال شکایت کرده و خواهان دریافت مطالباتش بود مطلب جدیدی نیست اما اینکه چرا نامه درخواست مطالبات این بازیکن به تازگی به باشگاه استقلال رسیده کمی عجیب است زیرا مسئولان باشگاه استقلال و حتی مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال چندی پیش ادعا کردند که طلب پروپیچ برای جلوگیری از حذف استقلال در آسیا پرداخت شده است.

تاج در تاریخ 23 شهریور ماه سال 97 در گفت و گو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش در خصوص اینکه  آیا واقعا استقلال و پرسپولیس با هیچ تهدیدی برای حذف از آسیا مواجه نیستند گفت:اگر بگویم هیچ تهدیدی نیست شاید درست نباشد ولی مطمئنا در پرونده خارجی‌ها خیالمان راحت شده است. آخری هم مربوط به پروپیچ در استقلال بوده که راضی شده بود 30 هزار دلار بگیرد ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت 2 روز پیش باشگاه استقلال 360 هزار دلار به او پرداخت کرده است. یعنی بازیکنی که با ۳۰ هزار دلار راضی بود رضایت بدهد نهایتا 360 هزار دلار گرفت. در واقع اینگونه خسارت‌ها را هم داده‌ایم. هر دو باشگاه هم باید بدانند اگر بازیکنی را جذب می‌کنند باید حتما بدهی او را پرداخت کنند.

اینکه چرا بعد از گذشت 8 ماه از این اظهار نظر رئیس فدراسیون و همچنین امیر حسین فتحی در خصوص پروپیچ باشگاه استقلال چنین نامه ای را دریافت کرده کمی عجیب است. اگر باشگاه استقلال مبلغ 360 هزار دلار پروپیچ را پرداخت کرده چرا این بازیکن باید در شرایط فعلی از باشگاه استقلال خواهان غرامت باشد و اگر پرداخت نکرده چرا رئیس فدراسیون فوتبال در تلویزیون ادعا کرد این مبلغ به حساب بازیکن پرداخت شده است.

با همه این شرایط مسئولان باشگاه استقلال باید طلب این بازیکن را پرداخت کنند در غیر این صورت با نامه ای که فیفا به باشگاه استقلال ارسال کرده این باشگاه با دردسر مواجه خواهد شد.

 

فارس 

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-20 11:47:00
نظر دهید

۳ نظر
...
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۴۲
داستان وقتی جالب تر میشه که کیسه در استانه حذف از اسیا به خاطر این بدهی بود که تاج به دروغ ادعا کرد باهاش تسویه کردن. وزیر هم پرسپولیسیه
۴
وحید
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۰۵
فساد،فساد،فسادوبازهم فساد
وزیرپرسپولیسی چه کارهایی که برای فرزند ناخلفش اف سی کیسه انجام نداده،ابروبادومه وخورشیدوفلک هرکاری کردن این بچه لوس وننرونق نقو هیچ غلطی نتونست بکنه خداروشکر.کیسه کشا دست ازلجن پراکنی وهوچیگری وردارین،به رقباتون احترام بذارین.فضای فوتبالو اینقدر پرازتنفرنکنید.هرروزداره پرده های بیشتری ازفساد وکثافتکاریهای اف سی کیسه کنارمیره،هرروزیه خبرعجیب وحیرت آور به گوش میرسه.خداهدایتتون کنه
۷
محسن
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
احتمالا یکی وسط راه،پول را گلابی کرده.در فوتبال ما اصلا هم عجیب نیست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر