فهرست
اعتراف دیرهنگام محسن مسلمان؛ یک اعتراض شیک!
اعتراف دیرهنگام محسن مسلمان؛ یک اعتراض شیک!

اعتراف دیرهنگام محسن مسلمان؛ یک اعتراض شیک!

آی اسپورت - محسن مسلمان در بخشي از مصاحبه تلويزيوني‌اش با برنامه نود به عادل فردوسي‌پور گفت: «آخرین مسابقه ملی‌ام را مقابل لبنان انجام دادم. سرمربي در آن بازی به من گفت لب خط بازی کن و چون من بازیکن لب خط نیستم، به میانه زمین می‌رفتم که کی‌روش عصبی شد.» به اين ترتيب بازيكن شماره77 سرخ‌ها يكي از دلايل فني ناسازگاري‌اش با كي‌روش را افشا مي‌كند كه در نوع خودش خيلي جالب است. شايد هم همين مساله از جمله عوامل عدم دعوت از مسلمان به اردوي تيم ملي در طول سال‌هاي اخير بوده باشد.

اين ماجرا اما يك نكته فرعي مهم هم دارد. فصل گذشته زماني كه سروش رفيعي به پرسپوليس اضافه شد، برانكو براي جا كردن اين بازيكن در تركيب اصلي مجبور شد مسلمان را به سمت چپ خط مياني منتقل كند و سروش را در ميانه ميدان به بازي بگيرد. مسلمان البته در آن زمان هيچگونه اعتراضي به اين تصميم مربي كروات انجام نداد، اما حالا مشخص مي‌شود كه در آن چند ماه تا چه اندازه بابت بازي در پستي كه دوستش ندارد اذيت شده است.

تا قبل از حضور رفيعي در پرسپوليس، محسن در ميانه ميدان يكه‌تازي مي‌كرد، اما با حضور سروش او به سمت چپ منتقل شد و كارايي‌اش به شكل محسوسي پايين آمد. اين موضوع چنان بود كه اواخر فصل برانكو مجبور شد مسلمان را به مركز زمين برگرداند و اين بار سروش رفيعي را در سمت راست به كار بگيرد. در مجموع به نظر مي‌رسد مسلمان و سروش در يك تيم جا نمي‌شوند و حالا هم محسن از جدايي رفيعي نبايد آنقدرها ناراضي باشد!

 

بانک ورزش

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-09-10 13:43:00
نظر دهید

۲ نظر
استقلال
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۸
آخی بمیرم حتما خیلی سخت بوده ... پس حتما همین اتفاق برای سروش هم افتاده که بعد از اومدن به پرسپولیس دیگه دعوت نشد در ضمن مگه سخته ؟ مسی هم سمت راست دیریبل میزنه هم چپ هم وسط بازیکن اگه فانتزی باشه هر جا باید دربیل بزنه در ضمن مگه نمی خواهد بره اروپا ؟ پس باید تاکتیک پذیر باشه بعدش هیچ فرقی نداره با این تیم ضعیف حتی بی دربیل هم میشه خوب بازی کرد پاس گل داد
۱
علیرضا
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
تیم شما که قویه و برای سه بازیکن ۷ میلیارد خرج کردن بگین گل دوم رو بزنن!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر