فهرست
سرنوشت دایی به آسیا گره خورده
سرنوشت دایی به آسیا گره خورده

سرنوشت دایی به آسیا گره خورده

آی اسپورت - شاگردان دایی در حالی اقدام به اعتصاب کردند که باشگاه نفت تا الان 41 درصد قرارداد آنها را پرداخت کرده است و بیش از نیمی از باشگاه‌های لیگ برتر هنوز همین درصد را هم به بازیکنان و مربیان خود پرداختی نداشته‌اند.
نفتی‌ها بعد از صعود به فینال جام حذفی تمام بازی‌های خود را در لیگ باخته یا مساوی کرده‌اند و دایی بعد از هر مسابقه یا به مسائل داوری اعتراض داشته و یا به مشکلات مالی تیمش که چندان معقول به نظر نمی‌آید. این طور به نظر می‌رسد که دایی در این هفته‌ها که تیمش در افت شدید بسر می‌برد، بیشتر به دنبال توجیه بوده است و آین چیزی نیست که مسئولان و مالکان باشگاه نفت را متقاعد کند. چه بسا اگر نفت الان فینالیست جام حذفی نبود سرمربی این تیم با خاطر عدم نتیجه گیری مناسب در بازی‌های لیگ جای خود را به مربی دیگری داده بود.
دایی در نشست اخیرش با مسئولان باشگاه نفت دلیل افت شدید تیمش را عدم جذب بازیکن و مشکلات مالی بازیکنان دانسته اما مالکان نفت انتظار به مراتب بیشتری از تیم‌شان دارند.
لیست خرید دایی در نقل و انتقالات نیم فصل تا حدی غیر معقول به نظر می‌امد از این جهت که بازیکنانی که او می‌خواست فقط با رقم‌های میلیاردی حاضر به پوشیدن پیراهن نفت می‌شدند.
سوشا مکانی، علیرضا حقیقی، ابراهیم العالمه (دروازه‌بان تیم ملی سوریه)، بختیار رحمانی، سروش رفیعی و مسعود حسن‌زاده نفراتی بودند که دایی آنها را برای تیمش می‌خواست و هر یک از این نفرات قرارداد خیلی خوبی از لحاظ مالی با باشگاه‌های جدید خود امضا کردند.
مالکان باشگاه نفت سقفی را برای بازیکنان خود در نظر گرفته‌اند و حاضر نبوده و نیستند که بیشتر از 600 تا 700 میلیون برای جذب بازیکنی در یک فصل هزینه کنند و این مورد را نیز به گوش دایی رسانده‌اند. با این شرایط سرمربی نفت برای ادامه فصل باید روی نفراتی که در اختیار دارد تمرکز کند.
مورد قابل اشاره دیگر اینکه دایی فصل پیش در صبا هم با وجود اینکه تیمش در نیم فصل اول در جمع 4 تیم اول بود در نیم فصل دوم با افت شدیدی مواجه شد و مشابه این اتفاق در نفت هم برای تیم او تکرار شد. با توجه به این قضیه مسئولان باشگاه نفت دلیل افت تیم‌شان را مسائل فنی می‌بینند و نه چیز دیگر.
مالکان باشگاه نفت برای این فصل از تیم‌شان انتظار کسب سهمیه آسیا دارند و دایی بسیار امیدوار است با قهرمانی در جام حذفی بتواند به این خواسته باشگاه برسد اما اگر روند نتیجه‌گیری نفت در لیگ ادامه همچنان با افت همراه باشد ممکن است تغییراتی را در کادرفنی این تیم شاهد باشیم. در غیر اینصورت هم مالکان نفت تا پایان فصل منتظر خواهند ماند تا فینال جام حذفی برگزار شود و این بازی سرنوشت آقای گل جهان را در نفت رقم خواهد زد.

 

روزنامه هفت صبح

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 09:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۱۱
عزیزم دایی با عملکرد خوبش انتظارات زیاد کرد!!!
آخه باید از نفت یعنی تیمی که اول فصل غارت شد انتظار زیادی داشت؟؟ خداییش تا همین الانم خیلی فراتر بودن از حد انتظار. بخاطر 4 بازی بدون برد که مربی عوض نمیکنن. پرسپولیس و استقلال هم چنین کاری نمیکنن چه رسد به تیم نفت.
صبا با دایی عالی بود. الان وضعیتش با مرفاوی ببینید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر