فهرست
بهترین راهِ ترانسفر؛ به استقلال لینک شوید
بهترین راهِ ترانسفر؛ به استقلال لینک شوید

بهترین راهِ ترانسفر؛ به استقلال لینک شوید

آی اسپورت – بعد از استعفای علیرضا منصوریان از هدایت استقلال، نام چند مربی بزرگ و کوچک برای نشستن روی نیمکت این تیم مطرح شد. فاتح تریم، والتر زنگا و زلاتکو دالیچ معروف‌ترین مربیانی بودند که به استقلال لینک شده بودند اما همه آنها مدتی بعد از دریافت پیشنهاد استقلال هدایت تیم‌های دیگری را بر عهده گرفتند. ابتدا زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی شد! سپس زنگا روی نیمکت تیم کروتونه در سری آ ایتالیا نشست و سرانجام فاتح تریم به عنوان سرمربی گالاتاسرای انتخاب شد. این اتفاقات باعث ایجاد شوخی‌هایی در فضای مجازی شد که معروف‌ترین آنها این بود: بهترین راه برای هر مربی بیکاری که می‌خواهد تیم پیدا کند، لینک شدن به استقلال است!

البته همه این‌ها چیزی بیشتر از یک شوخی بامزه نبود اما آن اتفاقات در هفته‌های اخیر برای بازیکنانی هم که استقلال آنها را می‌خواست رخ داد! چند مهاجم در یک ماه گذشته مورد نظر کادر فنی استقلال قرار گرفته بودند و برای آنها دعوتنامه هم فرستاده شده بود. یکی از آنها یازالده پرتغالی بود که بعد از حضور در تهران، در تست‌های پزشکی مردود شد و از ایران رفت. او در نهایت ناباوری چند روز بعد به تیم بلننزه در لیگ برتر پرتغال پیوست. دیشب هم هرمان اکوالا مهاجم کامرونی که به دلیل اضافه وزن مورد تایید کادر پزشکی استقلال قرار نگرفت به تیم دالیان چین پیوست! با این اوصاف احتمالا در روزهای آینده خبر عاقبت به خیر شدن بازیکنان دیگری که مورد نظر استقلال بودند منتشر خواهد شد.

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-02-15 15:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ممنتقد
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
چه متن بی مزه ایی بود...خب هرکی هم میخواد پول یا مفت بگیره به دلالویچ و باشگاه لنگ لینک بشه...
ادبیات و فرهنگ دوستان استقلالی نشان دهنده میزان تربیت خانوادگی آنان است
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۲۵
شما به معرفی شخصیت خودتون بپردازین
۱
ناشناس
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
اول کامل حرفتو بزن اون بازیکن رفت لیگ دسته ی یک چین دوم شفیعی هم تو لیگ برتر کره بازی کرده ولی مگه شجاع ازش بهتر نیست ؟ سوم رابسون ببین چه قدر اوضاع بدی پیدا کرده که حتی استقلال هم نمیخادش ؟ اون الان تو لیگ برتر پرتغاله چهارم چه طور وقتی بازیکن پرسپولیس میخواد بره اون لیگ ها شما ناراحت میشوید میگویید فقط باید بره آلمان اینگیلیس یا لالیگا یا سری آ ایتالیا یا فرانسه و بقیشون سطحش از ایران بالاتره ولی حالا لیگ دسته اول چین سطحش از استقلال و ایران خیلی بالاتره ؟
حسین آبی
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
قدمت و پیشینه استقلال و پیروزی مثل فرق پراید با لامبورگینیه
در جواب حسین آبی
جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۲۶
برانکو نشون داد کی پراید و کی لامبورگینی :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر