فهرست
مقایسه فاصله در صدر؛ شش امتیاز بیشتر از فصل پیش
مقایسه فاصله در صدر؛ شش امتیاز بیشتر از فصل پیش

مقایسه فاصله در صدر؛ شش امتیاز بیشتر از فصل پیش

آی اسپورت – پیروزی 1-0 بر استقلال خوزستان باعث شد تا امتیازات پرسپولیس در پایان هفته بیست و چهارم به 57 برسد. حالا شاگردان برانکو تنها 3 امتیاز با قهرمانی در لیگ هفدهم فاصله دارند و این احتمال وجود دارد که در بازی روز پنج‌شنبه مقابل استقلال به این قهرمانی برسند.

پرسپولیس فصل قبل در این مقطع 56 امتیاز یعنی یک امتیاز کمتر از امتیاز امروزش داشت و نتایج این تیم همچنان بهتر از فصل گذشته است و طبعا شانس زیادی برای یک قهرمانی زودهنگام‌تر از فصل قبل دارد. البته نتایج ضعیف تیم‌های تعقیب‌کننده هم در این قهرمانی زودهنگام تاثیر دارد. در فصل گذشته نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده پرسپولیس در پایان هفته بیست و چهارم تراکتورسازی تبریز بود که 46 امتیاز داشت و فاصله‌اش با پرسپولیس صدرنشین 10 امتیاز بود اما امروز نزدیک‌ترین تعقیب کننده سرخ‌ها، ذوب‌آهن اصفهان است که فقط 41 امتیاز دارد و 16 امتیاز با پرسپولیس فاصله دارد.  

۱۵ ۷  
آی اسپورت
2018-02-24 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
Saeid
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
آهای اونایی که تریپ حمایت از ربیع خاه برداشته بودید بازی نورالهی تو پست هابک دفاعیو دیدید؟تکلاشو دیدید؟پاسهای بلند و کوتاه شو دیدید؟بازی خوب کمالو کنارش دیدید؟پرسپولیس بازیکن ساده نمیخواد بازیکن معمولی نمیخواد پرسپولیس ستاره میخواد مثل نورالهی مثل رسن.امیدوارم برانکو فهمیده باشه و شما هوادارا از این تغییر حمایت کنین.
۸ ۱
خخخخخ
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۴:۳۰
برانکو فهمیده باشد خخخخ
توهم و خودبزرگ پنداری تو رو خیلی دوس دارم:))))
۱
**
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
از السد و بغداد بونجاح و از الهلال و خربین چه خبر.
۱
۶۶۶۶۶۶
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۲۱
همون خبرایی ک از عبدالرزاق حمدالله و عموری و العین هست
بغداد بونجاح
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۵۶
به نظرم تا آبروی نداشته داوری بیش از این نرفته همین الان جام رو بدن به پرسپولیس و تمام.پنالتی مسلم رو شریفات و نگرفت و بازم هم یه پنالتی دیگه‌ رو هم نگرفت.کیف میکنم تاوان این ناداوری ها رو السد از پرسپولیس گرفت.اوووووووووووف
۱
کیسه
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۳۰
کیف میکنی؟؟؟دکل نورد حقیر کدوم پنالتی؟؟؟کور بودی پاس به عقب و هند کیسه خوزستان رو ندیدی؟؟یا داشتی گریه میکردی اشکات جلو چشمت رو گرفته بودن کیسه کش
۵
امیر
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
خوب شد استقلال چهارتا زد ,حالا هوادراش میتونن با روحیه خوب بیان تو جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر