فهرست
دیاباته برای هر گل ۱۰ هزار دلار می‌گیرد؟
دیاباته برای هر گل ۱۰ هزار دلار می‌گیرد؟

دیاباته برای هر گل ۱۰ هزار دلار می‌گیرد؟

آی اسپورت - شیخ دیاباته فصل گذشته با ۱۵ گل آقای گل لیگ برتر شد و باید ۱۵۰ هزار دلار به جز مبلغ قراردادش گرفته باشد اما امسال این مهاجم خوب تنها ۲ گل برای شاگردان محمود فکری به ثمر رسانده است. فصل گذشته اصل قرارداد شیخ دیاباته، مهاجم اهل مالی تیم استقلال رسانه‌ای شد. در آن قرارداد مشخص بود که دیاباته بابت هر گلی که برای استقلال می‌زند ۱۰ هزار دلار پاداش می‌گیرد رقم بالایی که با توجه به افزایش قیمت دلار حسابی به چشم می‌آید اما باید دید آیا او امسال هم چنین آپشنی در قرارداد خود دارد یا نه؟

فصل گذشته دیاباته با ۱۵ گل آقای گل لیگ برتر شد و قاعدتاً باید ۱۵۰ هزار دلار به جز مبلغ قراردادش گرفته باشد اما امسال این مهاجم خوب تنها ۲ گل برای شاگردان محمود فکری به ثمر رسانده است و با استناد به همان بند قرارداد باید ۲۰ هزار دلار پاداش بگیرد مگر آنکه احمد سعادتمند در ابتدای فصل این آپشن را از قرارداد او حذف کرده باشد که البته کمی بعید به نظر می‌رسد. دیاباته به احتمال فراوان در بازی با مس رفسنجان از ابتدا در ترکیب استقلال قرار خواهد گرفت.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2021-02-22 13:59:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹، ۱۶:۴۳
این آپشن ها کار وزیر هست..به عمد قراردادهای سنگین با ستاره های پوشالی کیسه کش بسته تا برای دیرکرد پولشون قهر کنن و تیم به حاشیه بره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر