فهرست
شوک به وزنه برداری؛ احتمال خداحافظی بهداد!
شوک به وزنه برداری؛ احتمال خداحافظی بهداد!

شوک به وزنه برداری؛ احتمال خداحافظی بهداد!

آی اسپورت - در شرایطی که بامداد امروز (چهارشنبه) بهداد سلیمی بار دیگر با ناداوری هیئت ژوری دستش از مدال نقره جهان کوتاه ماند و این حرکت حتی با اعتراض او، فدراسیون و حتی تماشاگران حاضر در سالن همراه شد، این وزنه‌بردار از خداحافظی احتمالی‌اش از دنیای قهرمانی خبر داد.

بهداد سلیمی بعد از این اتفاقات گفت: «وزنه‌برداری خیلی کثیف است و حرفی برای گفتن ندارم. این بار دوم است و نمی‌دانم دیگر چه کاری باید انجام دهم. فعلاً تصمیم من این است که دیگر وزنه‌برداری را با این شرایط کنار بگذارم. البته باید به تهران بیایم و بیشتر در این خصوص فکر و مشورت کنم، اما در شرایط فعلی تصمیم من این است که دیگر روی تخته نروم.»

 

تسنیم

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-12-06 10:40:00
نظر دهید

۳ نظر
....
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
مشکل ارنج دست راست بهداد با تمرینات صحیح قابل اصلاح هست
۳
رضا
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
چه شوکی؟ بهداد تو این سالها زحمت کشیده و مدال های زیادی برای ایران کسب کرده ولی باید قبول کنیم به خاطر مصدومیت ها و بالارفتن سن اش دیگه کیفیت قبل رو نداره گیریم حرکت دو ضربش هم مورد قبول واقع میشد باز هم فاصله زیادی با نفر اول داشت
ساشا
چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
باید قبول کنیم وزنه بردار گرجستانی یه سر وگردن از همه ی سنگین وزن های تیم مختلف جهان بالاتر هست . باید دوباره پشتوانه سازی کنیم تا نفر ات جدید و تازه نفس که یارای مقابله با این وزنه بردار گرجستانی رو داشته باشه . بنظرم سال بعد بالا 220 کیلو گرم تو یه ضرب خواهد زد. دوباره باید حسین رضازاده دومی پیدا بشه که به سلطه ی این وزنه بردار گرجی پایان بده.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر