فهرست
فکری راه گل‌محمدی را می‌رود!
فکری راه گل‌محمدی را می‌رود!

فکری راه گل‌محمدی را می‌رود!

آی اسپورت - رشید مظاهری، دروازه‌بان استقلال در پایان بازی با نساجی در مصاحبه با خبرنگاران حرف‌های قابل تاملی زد. استقلال در بازی با نساجی وقت زیادی را برای گل زدن از دست داد و اگر شوت فرشید اسماعیلی در دقیقه ۸۵ بازی نبود چه بسا بازی با نتیجه مساوی بدون گل پایان می‌یافت. این شاید به خاطر فشار روحی و روانی است که روی تیم وجود دارد. نکته‌ای که دروازه بان استقلال بدان اشاره کرد.

او در این باره به خبرنگاران گفت: «من فکر می‌کنم بازی، بازی خیلی خوبی بود. من از عقب داشتم بازی را نگاه می‌کردم احساس می‌کنم که بچه‌ها خیلی تلاش کردند و خوشحالم توانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم. من هیچ‌وقت همچین حرفی را به سرمربی تیم نمی‌زنم ولی کلاً یک چیزی در دل خودم هست که می‌خواستم آن را بگویم. اینکه من فکر می‌کنم تفکرات حاج محمود نسبت به گلرهای تیم مانند من و سیدحسین یا همه گلرهایی که شاگرد ایشان بوده‌اند، سنگین است و این تفکر، فشار را بر روی دروازه‌بان تیم زیاد می‌کند. فرقی ندارد من باشم یا حسینی.»

استقلال نباید ببازد چون می‌خواهد قهرمان شود و باید تیم‌هایی چون نساجی را ببرد؛ این شاید یک حرف معمولی به بازیکنان استقلال باشد اما تکرار آن بدون شک برای بازیکنان آزار دهنده خواهد بود. در فوتبال امروز شرایط تغییر کرده است. دیدید که پرسپولیس در خانه آلومینیوم اراک دو بر یک باخت. تراکتور در خانه‌اش در برابر همین تیم شکست خورد. همیشه بردن برای تیم‌هایی چون استقلال قانون نیست.

شاید این فشار روحی و روانی به خاطر مصاحبه‌هایی است که محمود فکری انجام می‌دهد و نمی‌داند این مصاحبه‌ها چه فشاری را روی تیمش ایجاد می‌کند. حرف هایی از این دست که اتاق فکر تشکیل شده است که مانع از قهرمانی استقلال شود و در چنین شرایطی حتماً باید آبی‌ها قهرمان لیگ برتر شوند. محمود فکری چه کنار خط و چه در جلسات تمرینات و چه در مصاحبه‌ها باید آرامش را به تیمش تزریق کند. این راه همان راه اشتباهی است که چند هفته پیش یحیی گل‌محمدی رفت و بعد به این نتیجه رسید که چنین مصاحبه‌هایی تنها او تیمش را از مسیر دور خواهد کرد. او مدام از رسول‌پناه حرف می‌زد و دست‌هایی که پرسپولیس را تضعیف کردند. اما اکنون پرسپولیس با دو برد دیگر می‌تواند صدرنشین شود. پس بهتر است محمود فکری حرف‌های رشید مظاهری را جدی بگیرد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2021-02-06 15:30:00
نظر دهید

۱ نظر
متخصص
يكشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹، ۰۹:۳۱
همیشه از سرورتون الگو بگیرین.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر