فهرست
Q&A هفتگی اسکای با بلگه/ لاماسیا نابود شده؟
Q&A هفتگی اسکای با بلگه/ لاماسیا نابود شده؟

Q&A هفتگی اسکای با بلگه/ لاماسیا نابود شده؟

آی اسپورت- گیوم بلگه، کارشناسی اسکای اسپورتس، طبق رئال هر هفته اش به سوالات توئیتری کاربران سایت اسکای پاسخ داده که آن را با هم می خوانیم.

اگر آگوئرو بخواهد از سیتی برود به رئال می آید؟

من سیتی نیاز به 3 مهاجم سطح بالا دارد و آن ها در حال حاضر 3 مهاجم دارند، شاید هم بتوانیم بگوییم با کلشی ایاناچو دو مهاجم سطح بالا و یک مهاجم مطمئن دارند. یعنی اگر آگوئرو نقش جدیدش را قبول کندمطمئنم پپ گواردیولا خوشحال خواهد بود که او را نگه دارد چون او نیاز دارد مهاجم برای جایگاهش بجنگد. نمی دانم چرا همه تکرار می کنند یا گابریل خسوس یا آگوئرو.

سیمئونه به آرسنال فکر می کند؟ قلبش با اینتر است؟

من نمی توانم درک کنم چرا هواداران آرسنال درباره موضوع سیمئونه انقدر هیجان دارند. چون او اصلا با سبک باشگاهشان هماهنگی ندارد. او اصلا نمی تواند در آرسنال موفق باشد. آرسن ونگر اول باید درباره آینده اش تصمیم بگیرد، او پیشنهاد تمدید قرارداد 2 ساله دارد، اما او سبک آرسنال را ساخته است. البته که اگر به تعداد جام ها بنگیرد متوجه می شوید که سبک خیلی مناسبی نیست، اما به هر حال سیمئونه با این سبک بازی نمی کند.

 ایناکی ویلیامز این تابستان به لیگ برتر می‌آید؟

چرا نباید بتواند؟ او مهاجم سطح بالایی در بیلبائو است. اما مشکل اینجاست که شاید باشگاهش حاضر به از دست دادن او نباشد. آن ها نمی توانند بازیکنانی که اهل باسک نیستند به خدمت گیرند، این یعنی آن ها ممکن است بخواهند او را نگه دارند. با قانون مالیاتی که برای باسکی ها وجود دارد او می تواند آنجا پول خوبی به دست آورد.

یونایتد هنوز مشتاق جذب بیل است؟

منچستریونایتد اهداف دیگری دارد، آنتون گریزمن یکی از آن هاست. دلیلش این است که بیل می خواهد در رئال مادرید بماند.

 با شرایطی که ویدال دارد بارسلونا در تابستان دفاع راست می خرد یا نه؟

هنوز بارسلونا به دنبال جذب یک دفاع راست است. ویدال در بازی های بزرگ حضور ندارد. سرخی روبرتو به او ترجیح داده می شود، اما در دوندگی های طولانی انریکه ترجیح می دهد او را در مرکز زمین به کار گیرد، در پست بوسکتس. این یعنی آن ها هنوز یک دفاع راست می خواهند.

والنسیا چه می شود؟ سقوط؟

به یک دلیل خیلی واضح آن ها این فصل سقوط نمی کنند و دلیلش این است که 3 تیم پایین جدول در حال حاضر خیلی بد کار می کنند. فکر نمی کنم بتوانند بالاتر از والنسیا قرار گیرند. اما سال های دیگر شاید این تیم سقوط کند. شرایط خیلی پیچیده است. اما همه چیز تقصیر مربیان نیست.

چه اتفاقی در لاماسیا افتاده؟

من بارها گفته ام که بارسلونا کمی گیج شده است. آن ها فکر می کنند با تولید بازیکنانی مانند ژاوی، اینیستا، مسی و پدرو دیگر فرمول موفقیت را پیدا کرده اند و توجهی به نوآوری ندارند. به همین دلیلافت کرده اند و عملکرد لاماسیا بسیار ناامید کننده بوده است. فقط در 5 سال اخیر آن ها کمی سعی کرده اند شرایط را تغییر دهند، اما دوباره اوضاع پیچیده شده است. این را هم فراموش نکنید نسلی که من بازیکنانش را نام بردم منحصر به فرد بودند. دیگر این اتفاق نمی افتد، اما مطمئنا لاماسیا باید بازیکنان بیشتری تولید کند.

 

۷    
آی اسپورت
2017-02-08 07:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر