فهرست
شایعه روز؛ نیازمند به خاطر پرسپولیس تمدید نمی‌کند
شایعه روز؛ نیازمند به خاطر پرسپولیس تمدید نمی‌کند

شایعه روز؛ نیازمند به خاطر پرسپولیس تمدید نمی‌کند

آی اسپورت – علیرضا بیرانوند، گلر ملی‌پوش پرسپولیس که چند سالی است صحبت از لژیونر شدن او مطرح شده، در نهایت با عقد قراردادی تابستانِ پیش رو از جمع سرخپوشان جدا شده و به تیمی در لیگ بلژیک می‌پیوندد.

در هفته‌های اخیر صحبت‌هایی در مورد گزینه‌های جانشینی بیرانوند مطرح شده ولی اینطور که به نظر می‌رسد سرخپوشان قصد دارند با میدان دادن به رادوشوویچ و جذب یک گلر مطمئن برای نیمکت او فصل آینده را سپری کند و جذب یک گلر مطرح در دستور کار سرخپوشان نیست.

با این وجود یکی از رسانه‌های ورزشی در مطلبی عجیب مدعی شد که پرسپولیس به دنبال جذب نیازمند از سپاهان است و گلر طلایی‌پوشان به دلیل مذاکره با این باشگاه زیر بار تمدید قرارداد نمی‌رود.

این خبر در حالی منتشر شده که بیرانوند ابتدای فصل جاری با حضور در دفتر باشگاه سپاهان قراردادش را یک فصل دیگر با این باشگاه تمدید کرده و فصل آینده هم در این تیم حضور خواهد داشت و جدایی او در این مقطع منوط به دریافت رضایت نامه از باشگاه اصفهانی است.

این شایعه عجیب در حالی مطرح شده که بازی حساس و تعیین کننده پرسپولیس - سپاهان در هفته بیستم لیگ برتر در پیش است و مطرح کردن موارد این چینینی در آستانه این دیدار می‌تواند منجر به برهم خوردن تمرکز بازیکن سپاهان شود و مشخص نیست چرا چنین موضوعی در رسانه‌ها منعکس شده است.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-02-12 13:17:00
نظر دهید

۱ نظر
عارف
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۳:۲۵
دشمنان پرسپولیس دست به کارشدن از حالا میخوان برای بازیکنا حاشیه درست کنن تا مبادا به پرسپولیس بیان ترسوهای حسود بزارین فصل تموم بشه بعد اینکارو بکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر