فهرست
نقل قول‌های روز: تیم‌های عربی از ما
نقل قول‌های روز: تیم‌های عربی از ما

نقل قول‌های روز: تیم‌های عربی از ما

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

 

 از همان اول گفته بودم که شکست دادن الهلال با چهار گل و صعود به فینال دور از ذهن و خیلی سخت است. شاید ما بتوانیم جلوی تیمی از قزاقستان این کارها را بکنیم، اما وقتی الهلال را 10 نفره‌ نبردیم، نمی‌توانیم با چهار گل شکستش بدهیم. این فقط یک بازی حیثیتی بود. حالا بعد از این پرسپولیس باید به فکر دربی باشد.

 نظر حمید استیلی درباره حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان

 فراموش نکنیم جدا از علاقه‌ای که به تیم‌های ایرانی داریم، تیم‌های عربی هزینه زیادی کرده‌اند و بازیکنان تأثیرگذاری دارند. الهلال بازیکنان خوبی داشت و همین بازیکنان دو بار توانستند گل خورده را برای تیم خود جبران کنند. خیلی دوست داشتم پرسپولیس با هر نتیجه‌ای، حتی یک بر صفر هم شده است، الهلال را شکست دهد. برتری پرسپولیس در این دیدار می‌توانست برای فوتبال ما خیلی خوب باشد، اما باید در هر صورت قبول کنیم تیم‌های عربی با هزینه‌ای که کرده‌اند از ما بهتر شده‌اند.

پاسخ بیژن ذوالفقارنسب به این سئوال که چرا پرسپولیس موفق به بردن الهلال نشد

 نمی‌دانم گاهی چرا چنین تصمیماتی گرفته می‌شود که برخی از بازیکنان درون زمین هستند و بیرون نمی‌آیند. محسن ربیع‌خواه عملکرد خوبی نداشت اما تا آخر درون زمین بود. ولی محسن مسلمان که تأثیر زیادی دارد تعویض شد. پرسپولیس در آن شرایط نیاز به بازی هجومی داشت. برانکو باید وظایف بیشتری به کامیابی‌نیا می‌داد و به جایش یک هافبک دفاعی کم می‌کرد.

 انتقاد ضیا عربشاهی از تعویضهای برانکو جلوی الهلال

 هیچ گونه تغییری در مالکیت باشگاه ایجاد نشده.متاسفانه افرادی با هدف ایجاد حاشیه و بر هم زدن تمرکز بازیکنان و کادر فنی تیم در صدد انتشار چنین اخبار  بی اساسی میباشند. باشگاه نفت طلاییه تهران با مالکیت جدید شاهد تغییرات گسترده سخت افزاری   و نرم  افزاری شده و رضایت تمام بازیکنان و کادر فنی را فراهم آورده است کما اینکه در دوران مالکان قبل شرایط بسیار اسفبار بود و نارضایتی بازیکنان و کادر فنی را بارها شاهد بودیم

توضیح مدیر روابط عمومی باشگاه نفت طلاییه درباره شایعه تغییر مالکیت این باشگاه

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-10-18 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۱
این یک حقیقت محض هست که برای قهرمانی در آسیا نیاز هست که تیم های ما با بازیکنان بین المللی تقویت بشن..
ولی دریغ که فوتبال ما درگیر حاشیه سازی های قلیونی و زیاده خواهی های برنامه های تلویزیونی است..
و فوتبال ما قهرمانی در مقاطع سنی پایین را برای خود افتخار می داند. یکی نیست به این آقایان تذکر بدهد که فوتبال قطر زمانی قهرمان نوجوانان جهان شد ولی الان کجای فوتبال جهان است
دیگران هم باید از توهم قهرمانی آسیا با حضور محمدان بنگلادش و ... بیرون بیان چون این به ظاهر قهرمانی ها هیچ وقت از نظر ملت ایران اعتباری نداشته است. در غیر اینصورت الان تیم دوچرخه سواران باید به جای پرسپولیس دارای 70 درصد از هواداری ملت ایران می بود!!!
۸ ۲
اصلا چیه این عمر خربین
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۸
یه بار فقط یه بار بگید چرا توی تورنمنت های چهارجانبه پرسپولیس تا حالا قهرمان نشده؟ بازم تاج در حضور محمدان بنگلادش قهرمان شده، شما چرا به محمدان باختید؟
مهدی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
داداش شما که ایراد میگیری پرسپولیس یه تورنمنت چهارجانبه رو نبرده،یادت رفته پرسپولیس بااقتدار قهرمان جام ولایت شد؟!:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر