فهرست
فتح‌الله‌زاده، رفیعی و الوند مستند «4 فینال آسیا» را می‌سازند
فتح‌الله‌زاده، رفیعی و الوند مستند «4 فینال آسیا» را می‌سازند

فتح‌الله‌زاده، رفیعی و الوند مستند «4 فینال آسیا» را می‌سازند

آی اسپورت - علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال قصد دارد یک فیلم مستند با نام «۴ فینال آسیا» تهیه کند. البته او تنها تهیه کننده این مستند نیست. امیر رفیعی که پیشتر مستند «من ناصر حجازی هستم» را تهیه کرده بود در کنار فتح‌الله‌زاده خواهد بود. فتح‌الله‌زاده برای ساخت این مستند از عوامل سرشناس و کاربلدی استفاده خواهد کرد. روز چهارشنبه اولین جلسه رسمی میان عوامل تولید و ساخت فیلم مستند «۴ فینال آسیا» برگزار شد. در این نشست که برادران  سیروس و خشایار الوند مهمان علی فتح الله زاده و امیر رفیعی به عنوان تهیه کنندگان این فیلم بودند، بحث‌هایی پیرامون چگونگی تولید و ساخت فیلم مستند تاریخچه باشگاه استقلال تهران صورت گرفت. رفیعی که کارگردانی و پژوهش کار را نیز بر عهده خواهد داشت و قبل‌تر با خشایار الوند پیرامون نویسندگی متن کار به توافق رسیده بود، در این جلسه در حضور علی فتح الله‌زاده پیرامون روند کار و همکاری طرفین صحبت‌هایش را مطرح کرد.

از نکات قابل توجه این دیدار، حضور سیروس الوند به عنوان مهمان و از طرفداران پرسپولیس بود که ساخت چنین کاری را به مانند مستند «من ناصر حجازی هستم» با ارزش خواند و معتقد بود سال‌هاست که جای چنین مستندهای ورزشی با نگاه حرفه‌ای در سینمای ایران خالی بوده است.

فتح الله زاده که قبل‌تر فیلم سینمایی «مثلث آبی» را تهیه کرده بود، برای سیروس الوند کارگردان نامدار سینمای ایران از فعالیت‌های هنری خود در عرصه تئاتر ایران گفت که این موضوع باعث به وجد آمدن کارگردان آثاری چون: فریاد زیر آب، نفس بریده، دست های آلوده و … شد. خشایار الوند که بر خلاف برادر بزرگ‌تر خود از طرفداران سرسخت استقلال است و نویسندگی بیشتر کارهای مهران مدیری را عهده دار بوده در این باره گفت: «هواداران استقلال باید بدانند که نه با هر تیمی که فقط بایستی با دیگر تیم‌های پر افتخار آسیا به اصطلاح کری داشته باشند و بیشتر باور کنند که تا به امروز بزرگ‌ترین افتخار دیگر تیم‌های ایرانی و بیش از نود درصد تیم‌های آسیایی شکست دادن استقلالی بوده که چنین عناوینی را تا به امروز در رقابتهای معتبر و مختلف بین المللی کسب کرده است.»

 

کد خبر:9402

۲    
آی اسپورت
2016-10-01 12:23:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر