فهرست
آنالیز/ پرس سنگین پرسپولیس: دلیل جدایی عباس‌زاده
آنالیز/ پرس سنگین پرسپولیس: دلیل جدایی عباس‌زاده

آنالیز/ پرس سنگین پرسپولیس: دلیل جدایی عباس‌زاده

آی‌اسپورت- اولین گام تاکتیکی پرسپولیسِ برانکو دیگر برای همه مشخص شده است. این تیم زمانی که توپ را از دست داد، پرس سنگینی به حریف وارد می‌کند تا تیم مقابل را وادار به اشتباه کند. کاری که حالا در فوتبال دنیا باب شده و زمان تیکی‌تاکای تیم گواردیولا بازیکنان بارسلونا موظف بودند توپ را در کمتر از پنج ثانیه پس بگیرند. حالا همین ایده در پرسپولیس هم اجرا می‌شود با این تفاوت که قطعا توانایی بازپس‌گیری توپ در پنج ثانیه را ندارند.

یکی از دلایلی که برانکو همچنان به مهاجمانی مانند علی علیپور اعتماد بیشتری دارد تا محمد عباس‌زاده هم به همین موضوع برمی‌گردد. اساس تاکتیکی پرسپولیس پرس از جلو است و اگر بازیکنان تهاجمی تنبلی کنند، پیاده‌سازی سایر ایده‌های برانکو هم مشکل می‌شود. به همین بهانه شش مسابقه آسیایی پرسپولیس را مرور کردیم که کدام بازیکنان در اجرای این ایده موفق‌ترند. با ذکر این نکته که آمار فرشاد احمدزاده در چهار مسابقه‌ای مورد بررسی قرار گرفته که به عنوان هافبک بازی کرد نه دفاع چپ. 

 

۱۸ ۵  
آی اسپورت
2017-05-09 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
نعمتی
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۱۹
عباس زاده همونی نبود که ترسید و بازی با خونه به خونه نیومد بابل؟ معتاده شیشه ای
۲ ۲
علی
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
هه همون کلبه به کلبه پیشنههاد میلیاردی به عباس زاده داده
ادمین یه دیسلایک هم بزار برا نظرات
حیدری
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
لونه به لونه یا همون اشی مشی با چهارسال سابقه، در آستانه انحلال قرار داره. آونوقت ممد عباس زاده ک تو بازی رفت ؛به این تیم بی ریشه در آستانه انحلال گل زده، از بازی کردن جلوی این تیم ترس داشته باشه؟
ماذا فاذا
۸
حیدری
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۲:۴۴
عباس زاده قاتل بی چون و چرای محوطه 18 قدم حریف.
این مهاجم فوق العاده س.مهاجمی با هوش بالا و قدرت تموم کنندگی کم نظیر. حیف محمد ک درخشان منگول ؛حیف و میل ش کرد
۸
عقده ای اسپورت
چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۸:۴۱
علی جووون بهتره بری اطلاعات خودتو بالا ببری عباس زاده اول فصل با ۹۰ میلیون میخواست بیاد بابل که مرزبان نخواستش ولی از تیم شهر خودش ۲۰۰ میلیون گرفته اومده اونجا داره بازی میکنه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر