فهرست
اسکوچیچ در کنفرانس: این طور باختن خیلی بد است
اسکوچیچ در کنفرانس: این طور باختن خیلی بد است

اسکوچیچ در کنفرانس: این طور باختن خیلی بد است

آی اسپورت - دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: قطعاً از اینکه بازی را واگذار کردیم، خوشحال نیستم. توانستیم بسیار عالی و خوب بازی را کنترل کنیم. تاکتیک بسیار خوبی را با توجه به آنالیزمان از پرسپولیس، انتخاب کرده بودیم. اگر اشتباه بچه‌گانه صورت نمی‌گرفت، احساس می‌کنم پرسپولیس نمی‌توانست به ما گل بزند. حتی ممکن بود کنترل بازی را هم از دست بدهند. آن‌ها حتی یک مهاجم را بیرون کشیدند و یک هافبک اضافه کردند. ما هم زمانی که گل خوردیم، بازی را چهار دفاعه کردیم تا با دو نفر حمله کنیم.

در حمله خجالتی بودیم

خیلی بد است که اینطور ببازیم. ترجیح می‌دهم بد بازی کنیم و ۵ بر صفر ببازیم تا اینکه خوب بازی کنیم و اینگونه شکست بخوریم. تاکتیک تیم خوب بود و بازیکنان از نظر تاکتیکی خوب بودند. آن چیزی که از بازیکنان می‌خواستم این بود که اعتماد‌به‌نفس و باور بیشتری را در خود جست‌وجو کنند و به خودشان باور داشته باشند. ما در حمله خیلی خجالتی بودیم و از بازیکنان خواسته بودم در حمله جرأت و شهامت بیشتری داشته باشند.

خودمان به پرسپولیس موقعیت دادیم

اگر شما بازی‌هایی قبلی که ما انجام دادید را ببینید، ما ریسک کردیم و در دقایق آخر تعادل‌مان را هم به‌هم زدیم. اگر پرسپولیس هم صاحب توپ شد، این خود ما بودیم که به آن‌ها موقعیت دادیم. بازیکنان ما امروز بیشتر از اینکه مقابل پرسپولیس بازی کنند، مقابل خودشان بازی می‌کردند و با خودشان می‌جنگیدند. این هم به کیفیت بازیکنان بازمی‌گردد.

از این شکست ناامید شدم

پرسپولیس بازیکنان خوبی حتی در خط حمله دارد. بازی خیلی خوبی هم کردند و امتیاز خوبی گرفتند. از طرفی ممکن است این یک ضعف هم باشد، چون امکان دارد در خط دفاعی و خط هافبک یکسری چیز‌ها را از دست بدهید. ببخشید که بیشتر از این نمی‌توانم درباره پرسپولیس صحبت کنم، چون این شغل من نیست. به آن‌ها تبریک می‌گویم و خودم هم از این شکست ناامید شدم.

 

۲    
آی اسپورت
2019-09-16 22:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر